1С:Форум для бухгалтерів та керівників 23 грудня 2015 року

1С:Форум для бухгалтерів та керівників 23 грудня 2015 року

23 грудня 2015 року в м. Київ відбувся передноворічний семінар «1С:Форум» для бухгалтерів та керівників. Головна мета семінару – ознайомити учасників із змінами в обліку, оподаткуванні та звітності, зокрема, щодо ПДВ та податку на прибуток. Методисти 1С:ІТС Україна продемонстрували користувачам як законодавчі зміни відображаються у програмних продуктах «1С:Підприємство», представили нові можливості сервісів ІТС Україна для повсякденної роботи бухгалтера.

У семінарі взяли участь понад 200 слухачів, переважно представники таких сфер діяльності, як виробництво, оптова торгівля, сфера послуг. Також чимало було бухгалтерів із компаній, які займаються будівництвом, транспортом, фінансами.  

Ділова частина 1С:Форуму була присвячена наступним темам:

  • Актуальні питання оподаткування прибутку: проблеми старі і нові. Вивчаємо нову Декларацію з податку на прибуток;
  • ПДВ: практика електронного адміністрування та останні зміни в законодавстві;
  • Складні питання обліку ПДВ у типових конфігураціях на платформі «1С:Підприємство 8».
  • Ефективні рішення для «1С:Підприємства» в сервісі «1С:Звіт»: електронна звітність та електронне адміністрування ПДВ;
  • Практичний приклад використання методичних матеріалів і сервісів ІТС у повсякденній роботі;
  • Податок на прибуток 2015: найсуттєвіші зміни в частині обліку у типових конфігураціях «1С:Підприємства 8».
  • Огляд продуктів ЛІГА:Закон, які планується надавати користувачам програм "1С:Підприємство" через Портал 1С:ІТС Україна. 

Після насиченої ділової частини слухачі 1С:Форуму взяли участь у безпрограшній лотереї, головним призом якої став сучасний ноутбук, наданий партнером семінару – компанією Hewlett-Packard. Власником головного призу стала представник компанії «Райз-Максимко». По завершенні семінару його учасники переглянули виставу «Лавка» київського театру «Актор».

Основна увага учасників семінару була зосереджена на змінах в оподаткуванні прибутку, як поточних, так і тих, що можливо набудуть чинності з 1 січня 2016 року.

У своїй доповіді, що тривала протягом 3-х годин, Галина Засуха, консультант з бухгалтерського та податкового обліку, зупинилася, зокрема, на питаннях формування фінансового результату до оподаткування, операціях з основними засобами і НМА, порядку виправлення помилок в деклараціях за 2012-2014 роках та авансових внесках.  Особливу увагу лектор приділила податковим різницям, які виникають в результаті діяльності підприємства, а саме, різницям при нарахуванні амортизації необоротних активів, різницям, що виникають при формуванні резервів (забезпечень), розрахунку курсових різниць та застосування валютних курсів для оцінки операцій в іноземній валюті.

Не лишився поза увагою й такий важливий податок, як податок на додану вартість, який зазнав найбільше змін в 2015 році. Сергій Дробоття, редактор рубрики ІТС «ПДВ: правила оподаткування та обліку» розповів про застосування електронного адміністрування, детально зупинився на помилках, які найчастіше допускають бухгалтери, надав практичні поради як виправляти помилки у податкових накладних, проводити коригування ПДВ у різних ситуаціях.

Після огляду законодавчих змін в оподаткуванні прибутку та податку на додану вартість методисти 1С:ІТС Україна продемонстрували користувачам «1С:Підприємства», як зазначені зміни відображенні у типових конфігураціях. Редактори ІТС постійно відслідковують всі зміни в законодавстві, підготовлені ними методичні матеріали та консультації містять не лише інструкції по роботі з програмами, але й рекомендації з бухгалтерського та податкового обліку. Все більшої популярності серед користувачів «1С:Підприємства» набуває сайт ITS.1C.UA, на якому розміщаються методичні матеріали та консультації, та Portal.1c.eu – єдине вікно для отримання сервісів Інформаційно-технологічного супроводу.

У 1С:Форумі взяли активну участь провідні київські партнери-франчайзі: Фаворит-С, Софтком груп, Бі-Тек, 1С-СЕД. У фойє біля зали було організовано вернісаж програмних продуктів та нових сервісів «1С». Учасники 1С:Форуму змогли ознайомитися з функціональними можливостями типових рішень «1С:Підприємства 8» та власними розробками партнерів-франчайзі, отримати консультації зі складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування у провідних спеціалістів. На вернісажі також була представлена компанія ЛІГА:ЗАКОН, яка представила учасникам семінару продукти ЛІГА:ЗАКОН, які планується надавати користувачам програм "1С:Підприємство" через портал 1С:ІТС Україна.

Дякуємо партнерам та учасникам за участь у 1С:Форумі та вітаємо всіх з наступаючим 2016 роком!


Возврат к списку