Большой Новогодний 1С:ФОРУМ (21 декабря 2016 года)

Большой Новогодний 1С:ФОРУМ (21 декабря 2016 года)

Захід пройшов

Запрошуємо бухгалтерів, спеціалістів фінансових служб та керівників підприємств прийняти участь у Великому Новорічному 1С:Форумі, присвяченому актуальним питанням оподаткування та обліку.

Дата проведення: 21 грудня 2016 року
Місце проведення: Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 5)

Організатори семінару: ТОВ "Скайлайн Софтвер" і 7eminar.com
Головні інформаційні партнери: "Всеукраїнський бухгалтерський клуб", "Дебет-Кредит"


У програмі 1С:Форуму будуть представлені останні зміни в податковому та бухгалтерському законодавстві України, заплановані виступити експертів з ПДВ, податку на прибуток, зарплати.

Редактори 1С:ІТС Україна нададуть роз’яснення щодо відображення змін у законодавстві в типових рішеннях "1С:Підприємство 8", представлять нові сервіси. На семінарі слухачам буде представлена нова редакція 2.0 1С:Бухгалтерії для України.

Традиційно Форум складатиметься з ділової та святкової частин. У святковій частині відбудеться безпрограшна лотерея та вистава Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки - "Занадто щасливий батько". Головний приз лотереї – сучасний НОУТБУК!


На Форумі будуть розглянуті такі питання:

 • ПДВ: оподаткування окремих операцій (від складання податкової накладної до відображення в декларації)
 • Податок на прибуток 2016
 • Зарплата-2017: зарплатні показники, зміни в оподаткуванні доходів. Зарплатні підсумки-2016
 • Відображення останніх змін в законодавстві України в типових рішеннях "1С:Підприємство"
 • Нові можливості сервісів 1С:ІТС для ведення обліку на підприємстві
 • Нова редакція 2.0 1С:Бухгалтерії для України: основні функціональні можливості, розвиток підсистеми зарплати та кадрів


Варіанти та вартість участі:

АКЦІЯ! 50% знижка на участь (діє з 15.12.16)

Пакет "Стандарт"

 • 585,00 грн. 285,00 грн. (з ПДВ) для звичайних учасників (включаючи користувачів, які мають на дату проведення семінару діючий договір 1С:ІТС Україна ТЕХНО)
 • 486,00 грн. 240,00 грн. (з ПДВ) для користувачів, які мають на дату проведення семінару діючий договір 1С:ІТС Україна ПРОФ (як платний так і пільговий)
Пакет "Голд"
(місце у партері з 1 по 5 ряд, ранкова кава або чай із мафіном, бізнес-ланч, шампанське і десерт перед виставою)

 • 1086,00 грн. 789,00 грн. (з ПДВ) для звичайних учасників (включаючи користувачів, які мають на дату проведення семінару діючий договір 1С:ІТС Україна ТЕХНО)
 • 987,00 грн. 492,00 грн. (з ПДВ) для користувачів, які мають на дату проведення семінару діючий договір ІТС Україна ПРОФ (як платний так і пільговий)
Онлайн-трансляція і запис

 • 297,00 грн. (з ПДВ) для звичайних учасників (включаючи користувачів, які мають на дату проведення семінару діючий договір 1С:ІТС Україна ТЕХНО)
 • 198,00 грн. (з ПДВ) які мають на дату проведення семінару діючий договір 1С:ІТС Україна ПРОФ (як платний так і пільговий)


Якщо у вас є діючий на дату проведення заходу договір 1С:ІТС ПРОФ Україна, необхідно в заявці обов’язково вказати реєстраційний номер продукту, на який він оформлений. Це дасть можливість прийняти участь за пільговою ціною.

Після отримання заявки, Вам буде виставлений рахунок від ТОВ "Скайлайн Софтвер" згідно пакету участі, який Ви обрали ("Стандарт", "Голд", "Онлайн-трансляція і запис").

Загальні питання щодо участі можна надсилати на адресу seminar@1c.ua або задати за тел.: (044) 422-5555.


Прес-реліз за посиланням