1С:Форум.Бюджет.Реформа 2017 (23-26 мая 2017 года)

1С:Форум.Бюджет.Реформа 2017 (23-26 мая 2017 года)

Вимушені повідомити, що семінари 1С:Форум.Бюджет.Реформа 2017, відбудуться лише в форматі святкової частини (вистави).

На жаль, в зв’язку з ситуацією, яка склалася за останні дні навколо програм «1С:Підприємство», ми не маємо змоги провести ділову частину семінару.

Доповідей не буде, вони відміняються.

Цінуючи і поважаючи Вас, ми НЕ ВІДМІНЯЄМО святкову частину заходу і запрошуємо всіх зареєстрованих учасників відвідати вистави:

23 травня, м. Харків - вистава «Витівки Хануми» Харківського академічного театру музичної комедії (вул. Благовіщенська, 32).

24 травня, м. Дніпро - вистава «За двома зайцями» Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка (вул. Воскресенська, 5).

26 травня, м. Одеса - вистава «У ритмі Бугі» Одеського театру юного глядача (вул. Грецька, 48-А).

Початок вистав о 16:45.
Перепустка на виставу буде за списками уже зареєстрованих учасників.

Приносимо учасникам свої вибачення, сподіваємося, що помилка щодо внесення правовласника «1С:Підприємства» до санаційного списку буде виправлена. Чесна репутація бренду буде відновлена.

Користувачі «1С:Підприємства» й надалі отримують технічну підтримку, всі інформаційно-методологічні ресурси доступні для користування.

Мережа партнерів 1С:Франчайзі продовжує працювати на законних підставах, надавати користувачам послуги з обслуговування, оновлення продуктів.


Додаткові питання Ви можете задати за телефоном (044) 422-55-46.