Новини

Продукт "1С:Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України" фірми "ІН-АГРО" отримав сертифікат "Сумісно! Система програм 1С:Підприємство!"

Успішно пройшов сертифікацію на отримання статусу "Сумісно! Система програм 1С:Підприємство" програмний продукт "1С:Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України", який розроблено та тиражується ПП "ІН-АГРО" (м. Черкаси) і представлений на сертифікацію як доповнення до типової конфігурації "1С:Бухгалтерія для України".

"1С:Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України"

Продукт "1С:Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України" розроблено для використання у галузі "Сільське господарство".

"1С:Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України" дозволяє вести бухгалтерський і податковий облік, формувати регламентовану звітність та отримувати інформацію про діяльність та стан ресурсів, необхідну для прийняття управлінських рішень на підприємствах різного масштабу, різних видів діяльності та з будь-якою системою оподаткування. Рішення дозволяє вести розширений облік заробітної плати.

Програмний продукт може ефективно використовуватися на підприємствах з виробництва та переробки сільськогосподарської продукції (тваринництво, рослинництво і птахівництво).

Рішення орієнтоване на співробітників фінансових служб, бухгалтерії та керівників сільськогосподарських підприємств.

Рішення "1С:Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України" дозволяє автоматизувати основні процеси та функції:

  • облік біологічних активів, в т.ч. тих, які амортизуються (у рослинництві та тваринництві),
  • облік транспорту і сільгосптехніки,
  • облік взаєморозрахунків з оренди землі (облік пайщиків),
  • облік переробки та допоміжних виробництв,
  • розширені можливості обліку заробітної плати,
  • бухгалтерський і податковий облік.

Конфігурація "1С:Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України" не є самостійною, для її роботи необхідна наявність встановленої типової конфігурації "1С:Бухгалтерія для України", ред. 1.2 на базі платформи "1С:Підприємство 8.3" на необхідній кількості робочих місць.

Конфігурація є захищеною і містить фрагменти коду, які не підлягають зміні користувачем, має захист від несанкціонованого використання.

Додаткову інформацію про продукт можна отримати у фірмі "ИН-АГРО": телефоном: (0472) 45-41-89,
32-33-68; за e-mail: info@inagro.com.ua; на сайті http://ukrapk.com.ua/programs/apk/sh/item/6-buh-sh.

Термін дії поточного сертифікату – до 27.12.2018 року.


Повернення до списку