Новини

Випуск ІТС Україна за січень 2017 року

Відвантаження січневого випуску ІТС Україна дистриб'юторам починається 10.01.2017 р.

Матеріали січневого випуску ІТС Україна доступні користувачам в Інтернет-версії, починаючи з 04 січня 2017 року (докладніше про Інтернет-версію див. розділ "1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ" цього інформаційного листа).

У цьому інформаційному листі:

 1. Важлива інформація
 2. Огляд нових матеріалів січневого випуску ІТС Україна
 3. Варіанти договорів 1С:ІТС, Комплект поставки
 4. Ціни

1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Запрошуємо на семінар "1С:Лекторій"

Запрошуємо на семінари "1С:Лекторій" за участю методистів 1С:ІТС та провідних фахівців з бухгалтерського та податкового обліку. Ціль проведення семінару "1С:Лекторій" – ознайомити користувачів з останніми змінами у законодавстві та їх відображенням у типових конфігураціях на платформі "1С:Підприємство", представити можливості 1С:ІТС Україна та сервісу електронної звітності "1С:Звіт", а також надати можливість користувачам задати актуальні питання щодо роботи рішень "1С:Підприємства" партнерам 1С:Франчайзі, методистам та доповідачам.

Дата проведення: 8 лютого 2017 року.

Місце проведення: Конгрес-центр "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

У ПРОГРАМІ СЕМІНАРУ "1С:ЛЕКТОРІЙ":

 1. "1С:ЕДО" – модуль електронного документообігу первинними документами між контрагентами.  Новий сервіс для користувачів "1С:Підприємства".
 2. ПДВ: зміни - 2017 та окремі питання звітності.
 3. Нова 1С:Бухгалтерія (редакція 2.0): окремі питання обліку ПДВ у 2017 році.
 4. Нова 1С:Бухгалтерія (редакція 2.0): податковий облік для цілей розрахунку оподатковуваного прибутку і його відображення у "Декларації з податку на прибуток".
 5. Звітність з податку на прибуток за 2016 рік. Зміни 2017 року.

Участь для користувачів 1С:ІТС Україна ПРОФ - безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Ознайомитися з докладною програмою семінару, а також зареєструватися на захід можна на сторінці http://1c.ua/ua/events/detail/112751/.

"Зима подарунків 1С:ІТС Україна" – акція для користувачів 1С:ІТС Україна ПРОФ!

З листопада 2016 р. до лютого 2017 р. (включно) проводиться акція "Зима подарунків 1С:ІТС". В акції можуть взяти участь зареєстровані користувачі програми "1С:Підприємство", які уклали платний договір 1С:ІТС Україна ПРОФ на 12 місяців або пільговий договір 1С:ІТС Україна ПРОФ за схемою 8+4 з листопада-грудня 2016 р. або січня-лютого 2017 р. Учасники акції отримають оригінальний подарунок – чайник Гунфу з логотипом "1С".

З подробицями і правилами проведення акції можна ознайомитися на сторінці http://its.1c.ua/zima.

Сервіс 1С:ІТС "Консультації аудитора"

З жовтня 2016 року запущено новий сервіс 1С:ІТС "Консультації аудитора", який дозволяє ліцензійним користувачам програмних продуктів "1С:Підприємство" отримувати персональні письмові консультації від експертів та аудиторів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку.

Приймаються до розгляду питання за такими темами:

 • бухгалтерський облік:
  • відображення в обліку конкретних господарських операцій;
  • правила заповнення бухгалтерських (в тому числі первинних) документів;
  • правила заповнення та подання бухгалтерської звітності;
 • податковий облік:
  • визначення бази оподаткування податків і зборів;
  • порядок сплати податків і зборів;
  • правила заповнення та подання податкової звітності;
 • єдиний соціальний внесок;
 • виправлення помилок, відповідальність і санкції у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування;
 • оплата праці та трудові відносини, кадрові питання;
 • соціальне страхування;
 • РРО, каса та безготівкові розрахунки;
 • бюджет;
 • зовнішньоекономічна діяльність;
 • приватне підприємництво.

Докладніше про сервіс "Консультації аудитора" можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі 1С:ІТС https://portal.1c.eu/applications/54.

Доступ до матеріалів ІТС Україна на сайті its.1c.ua

Усі користувачі, які мають діючий договір ІТС Україна ПРОФ, ІТС Україна для віддаленого офісу, а також договір ІТС Україна для Партнерів, незалежно від терміну початку договору, отримують повний доступ до матеріалів ІТС Україна в Інтернет-версії продукту на сайті http://its.1c.ua. Користувачі ІТС Україна ТЕХНО отримують доступ до матеріалів Інтернет-версії в обмеженому обсязі (тільки до матеріалів розділу "Технологічна підтримка").

Доступ на сайт its.1c.ua відкривається на час дії договору ІТС.

До уваги користувачів і партнерів! Перевірити реєстрацію договору 1С:ІТС, визначити коли і куди було направлено лист з активаційним посиланням, змінити адресу відправки листа і замовити повторний лист можна на сторінці "Як отримати доступ до Інтернет-версії ІТС Україна".

2. ОГЛЯД НОВИХ МАТЕРІАЛІВ ВИПУСКУ ІТС УКРАЇНА ЗА СІЧЕНЬ

Методична підтримка 1С:Підприємства 8

У поточному випуску користувачам типових госпрозрахункових конфігурацій "Бухгалтерія для України" (ред. 2.0) рекомендуємо ознайомитися з основними налаштуваннями системи для коректного оформлення господарських операцій та складання звітності в конфігурації.

Опубліковано опис налаштувань параметрів кадрового обліку та обліку заробітної плати.

Додано опис механізму внесення інформації про курси валют вручну, через Інтернет, в тому числі автоматично за розкладом регламентного завдання, а також з диску ІТС.

Для користувачів конфігурацій "Бухгалтерія для України" (ред. 1.2) та "Управління торговим підприємством для України" оновлено методику оформлення операції списання нестач і втрат від псування запасів, за умов їх використання в оподатковуваній ПДВ діяльності.

Користувачам конфігурації "Управління торговим підприємством для України" рекомендуємо ознайомитися з методикою відображення премії для коректного розрахунку середньої для відпустки та у разі оплати відряджень.

Для користувачів конфігурації "Управління виробничим підприємством для України" опубліковано методику оцінки запасів на дату балансу, в якій представлені приклади уцінки і подальшої дооцінки запасів.

Для користувачів конфігурацій "Управління виробничим підприємством для України" і "Зарплата та Управління Персонал для України" актуалізовано методику оформлення оплати нарахувань за рахунок Фонду соціального страхування (ФСС). У ній представлені особливості розрахунків з ФСС у разі допомоги із тимчасової непрацездатності, на поховання, а також під час відпустки з вагітності та пологів.

Також опубліковано методику нарахування та виплати допомоги із тимчасової непрацездатності, у разі отримання коштів від ФСС у наступному місяці.

Користувачам конфігурацій "Бухгалтерія для України" (ред. 2.0) та "Управління торгівлею для України" (ред. 3.1) рекомендуємо ознайомитися з описом порядку розширення переліку інформації документів і довідників, за допомогою додаткових реквізитів і відомостей.

Для користувачів конфігурації "Управління торгівлею для України" (ред. 3.1) оновлено опис порядку аналізу інформації про неоплачені платіжні доручення. Оновлено методику планування обліку грошових коштів на розрахунковому рахунку з урахуванням очікуваних оплат клієнтів, а також методику планування витрат коштів за вказаним в замовленні постачальнику графіком оплати товарів.

Опубліковано методику перенесення даних типової конфігурації "Торгівля для приватних підприємців України (базова)" в типову конфігурацію "Управління невеликою фірмою для України (базова)", редакції 1.6.

У поточному випуску користувачам прикладних рішень для бюджетних установ України, а саме, користувачам конфігурацій "Зарплата і кадри для бюджетних установ України" і "Комплексний облік для бюджетних установ України" (ред. 1.0), у розділі "Облік відпусток" рекомендуємо ознайомитися з оновленою методикою оформлення утримання за використану авансом відпустку у разі звільнення працівника.

Для користувачів конфігурації "Комплексний облік для бюджетних установ України" (ред. 2.0) у розділі "Робота з документами, довідниками та звітами" опубліковано методику настройки відбору за договорами з постачальниками у звіті "Відомість взаєморозрахунків".

У розділі "Облік кошторисів і планів асигнувань" опубліковано методику обліку кошторисів і планів асигнувань. У ній описані основні принципи, механізми обліку та реєстрації, затверджених на бюджетний період (рік) бюджетних призначень, а також помісячного розподілу бюджетних асигнувань.

Для розробників конфігурацій на платформі "1С:Підприємство 8" оновлено вимоги до розробки драйверів торгового обладнання для підключення до продуктів 1С:Підприємство. Опублікована версія 1.0 вимог до розробки мобільних драйверів, для підключення торгового обладнання до продуктів 1С:Підприємство із використанням технології зовнішніх компонент.

У розділі "Універсальні звіти та обробки" опубліковано обробку, що дозволяє у клієнт-серверних інформаційних базах виконувати регламентні завдання на вибраній клієнтській машині, а не на сервері.

Оновлено конфігурацію "1С:Перекладач" (ред. 2.1), у якій виправлені зауваження користувачів, а також додані деякі нові можливості.

Оновлено стандартні бібліотеки: "1С:Бібліотека стандартних підсистем" (ред. 2.3), "1С:Бібліотека електронних документів" (ред.. 1.1), "1С:Бібліотека електронних документів" (ред. 1.3.) і "1С:Бібліотека інтернет-підтримки користувачів "(ред. 2.1).

Поради лінії консультацій

У розділі оновлено перелік рекомендацій і порад з роботи у прикладних рішеннях для України.

1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами

Матеріали надаються українською мовою фахівцями компанії "1С-СЕД".

Рубрику "Методичні рекомендації з використання програми "1С:Звіт"" доповнено описом загальних налаштувань параметрів системи модуля "Адміністрування".

Рубрику "Консультації з питань роботи з програмою "1С:Звіт"" доповнено переліком проблемних ситуацій і порядком їх виправлення.

Консультації для бухгалтера

У зв'язку з останніми змінами у довіднику "Праця і заробітна плата" актуалізовано розділ "Лікарняні, декретні та інші види соціального забезпечення".

Крім цього, у розділі "Єдиний внесок на соціальне страхування (ЄСВ)" оновлено порядок і приклади визначення термінів і відображення сплати ЄСВ у конфігурації "Зарплата та Управління Персоналом для України". Матеріал також актуальний для користувачів конфігурації "Управління виробничим підприємством для України".

Довідник "Договори: умови і форми" доповнено новим матеріалом "Особливості укладення договору комерційного посередництва", в якому розглянуто суттєві умови даного виду договору і сфера його застосування. Крім того, в ньому наведено зразок договору комерційного посередництва на продаж товарів, який можна використовувати при складанні договору під конкретні умови діяльності підприємства.

У зв'язку з останніми змінами законодавства актуалізовано розділ "Загальні положення" довідника "Податок на прибуток: від обліку до звіту".

Додано нові консультації і питання у рубриці "Запитання - відповіді від тижневика "Головбух: БЮДЖЕТ".

Додано нові консультації і питання у рубриці "Дебет-Кредит. Питання і консультації".

На ІТС представлена актуальна станом на 28.12.2016 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".

Платформа, прикладні рішення, форми звітності

У цей випуск включено наступні компоненти:

1С:Підприємство 8

Прикладні рішення:

 • Конфігурація "Бухгалтерія 8 для України. ПРОФ", редакція 1.2, версія 1.2.38 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ);
 • Конфігурація "Бухгалтерія 8 для України. Базова", редакція 1.2, версія 1.2.38 (оновлення);
 • Конфігурація "Управління невеликою фірмою для України. ПРОФ", редакція 1.6, версія 1.6.2.2 (оновлення + перехід з версій Мікро і Базова на ПРОФ);
 • Конфігурація "Управління невеликою фірмою для України. Базова", редакція 1.6, версія 1.6.2.2 (оновлення + перехід з версії Мікро на Базову);
 • Конфігурація "Управління торговим підприємством для України", редакція 1.2, версії 1.2.39 (оновлення);
 • Конфігурація "Управління виробничим підприємством для України", редакція 1.3, версія 1.3.48 (оновлення);
 • Конфігурація "Бухгалтерія 8 для бюджетних установ України", редакція 1.0, версія 1.0.58 (оновлення);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. ПРОФ", редакція 1.0, версія 1.0.60 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. Базова", редакція 1.0, версія 1.0.60 (оновлення);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. ПРОФ", редакція 2.0, версія 2.0.9 (оновлення + перехід з Базовою на ПРОФ);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. Базова", редакція 2.0, версія 2.0.9 (оновлення).

1С:Підприємство 7.7

Форми звітності:            

 • ЗА IV КВАРТАЛ 2016 року (випуск 3) для конфігурацій "Бухгалтерський облік для України" і "Виробництво + бухгалтерія + послуги для України";
 • ЗА IV КВАРТАЛ 2016 року (випуск 2) для конфігурації "Зарплата + Кадри для України".
 • ЗА IV КВАРТАЛ 2016 року (випуск 3) для конфігурації "Бухгалтерія + Торгівля + Склад + Зарплата + Кадри для України".

Детальна інформація про Інформаційно-технологічний супровід (1С:ІТС Україна) представлена у вільному доступі на сайті its.1c.ua у рубриці "Про 1С:ІТС Україна".

3. ВАРІАНТИ ДОГОВОРІВ 1С:ІТС, КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

Варіанти договорів на ІТС Україна:

 • ІТС Україна ПРОФ (платний/пільговий без додаткової оплати/пільговий на 12 місяців за схемою 8+4);
 • ІТС Україна ТЕХНО (платний);
 • ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (платний).

До комплекту ІТС Україна ПРОФ включаються:

 • ІТС Україна ПРОФ;
 • сувенір ділового призначення.

До комплекту ІТС Україна ТЕХНО включаються:

 • ІТС Україна ТЕХНО.

До комплекту ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ включаються:

 • ІТС ПРОФ;
 • ІТС Україна ПРОФ;
 • ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (до складу включено повні дистрибутиви локалізованих конфігурацій для України на платформі 1С:Підприємство);
 • ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (кількість дисків може варіюватися).

Склад:

 • Форми звітності, повні дистрибутиви платформ і прикладних рішень;
 • Довідник партнера;
 • Технологічна інформація.

4. ЦІНИ

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546077325

ІТС України ПРОФ (Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємства"), договір на 1 місяць, січень 2017 року. Продаж через партнерів. Повна вартість

750

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

660

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

690

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

720

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

735

 

Договір на 3 місяці. Повна вартість

1500

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

1320

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

1380

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

1425

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

1455

 

Договір на 6 місяців. Повна вартість

2901

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

2520

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

2640

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

2760

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

2880

 

Договір на 12 місяців. Повна вартість

5502

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

4800

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

5010

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

5220

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

5430

 

Пільговий договір на 12 місяців за схемою 8+4

3201

 

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546107008

ІТС Україна ТЕХНО (Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємство"), січень 2017 року. Продаж через партнерів

 

 

Договір на 6 місяців

1740

 

Договір на 12 місяців

3300

4.1. Ціни на ІТС для віддаленого офісу Україна

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546077561

Від 1 до 5 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

720

4601546077561

Від 6 до 10 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

630

4601546077561

Від 11 до 20 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

570

4601546077561

Від 21 до 50 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

480

4601546077561

Від 51 до 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

420

4601546077561

Понад 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

360

4.3. Ціни на апгрейд з 1С:ІТС Україна ТЕХНО на 1С:ІТС Україна ПРОФ

Вид договору

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 1 місяць

219

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 2 місяці

399

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 3 місяці

579

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 4 місяці

759

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 5 місяців

939

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 6 місяців

1119

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 7 місяців

1299

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 8 місяців

1479

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 9 місяців

1659

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 10 місяців

1839

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 11 місяців

2019

4.4. Ціни на сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт"

Вид договору

 

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

1200

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової юридичної або фізичної особи на 1 місяць

102

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" для ФОП. Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

240

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової ФОП на 1 місяць

21

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Разова оплата для переходу на мережеву версію (придбання у постачальника сервісу, компанії "1С-СЕД")

360

4.5. Ціни на ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

Вид інформаційної системи

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

Ціна для партнера любої категорії

грн. з ПДВ

ІТС Україна для партнерів. Випуск поточного місяця

-

90

ІТС Україна для партнерів. Договір на 6 місяців

-

315

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" NFR. Договір на 12 місяців

-

150

Інформацію про партнерські ціни на 1С:ІТС Україна наведено в інф. листі для партнерів №2015-729 від 23.06.2015 р.

Інформацію про партнерські ціни на 1С:Звіт наведено в інф. листі для партнерів №2016-896 від 21.04.2016 р.

Порядок оформлення договорів 1С:ІТС Україна детально описаний у довіднику партнера з роботи з 1С:ІТС http://its.1c.ua/db/partnerits#content:330:ua:ua.


Повернення до списку