Новини

Компанії "Бі Джі Ес", м. Київ присвоєно статус "Сертифікований Сервісний партнер 1С"

Шановні колеги!

Компанія "Бі Джі Ес", м. Київ успішно пройшла сертифікацію та отримала статус "Сертифікований Сервісний партнер 1С"*.

Компанія "Бі Джі Ес", м. Київ успішно підтвердила виконання вимог і стандартів в області інформаційно-технологічного супроводу програмних продуктів лінійки "1С:Підприємство", а також інформаційної та консультаційної підтримки користувачів.

Для отримання якісного супроводу у м. Київ та Київській області рекомендуємо звертатися до компанії "Бі Джі Ес".

Інформація про компанію:

Компанія "Бі Джі Ес" – офіційний партнер 1С:Франчайзі з 2005 року.

Основним напрямком діяльності компанії є впровадження та комплексний супровід програмних продуктів "1С:Підприємство" і сервісів 1С:ІТС. Робота з регулярним супроводом користувачів вибудувана за суворими внутрішніми регламентами, що відповідають вимогам Стандарту інформаційно-технологічного супроводу продуктів лінійки "1С:Підприємство".

За допомогою впровадження Стандартів ІТС у компанії підвищився рівень компетенції співробітників, вдосконалено регламент робіт, покращено якість послуг супроводу клієнтів.

Компанія співпрацює з підприємствами різних сфер діяльності, успішно реалізує, впроваджує та супроводжує програмні продукти лінійки "1С:Підприємство" для автоматизації бізнесу будь-якого рівня складності.

Основні напрямки діяльності:

 • Комплексний супровід користувачів програм "1С:Підприємство" та впровадження сервісів за Стандартом інформаційно-технологічного супроводу продуктів лінійки "1С:Підприємство";
 • Продаж програмних продуктів "1С:Підприємство";
 • Консультації щодо роботи та методології ведення обліку в програмних продуктах "1С:Підприємство";
 • Навчання користувачів роботі з програмними продуктами "1С:Підприємство" та сервісами 1С:ІТС;
 • Автоматизація управлінського обліку на базі платформи "1С:Підприємство".

Співробітники компанії мають такі сертифікати та свідоцтва:

 • "1С:Професіонал" на знання діловодства, логістики, обліку та технологій адміністративного взаємодії за напрямком 1С:ІТС;
 • "1С:Професіонал" на знання особливостей організації робіт із супроводу користувачів "1С:Підприємство" та просування сервісів 1С:ІТС;
 • "1С:Професіонал" на знання особливостей супроводу користувачів "1С:Підприємство", впровадження та експлуатації сервісів 1С:ІТС;
 • Спеціаліст із впровадження технології "1С-Коннект";
 • Спеціаліст технічної підтримки системи "1С-Коннект";
 • Спеціаліст з просування сервісу "1С-Коннект".

Контактна інформація:

Компанія ТОВ "Бі Джі Ес"
Адреса: м. Київ, вул. Костянтинівська, 2-А
Телефон/факс: +38 (044) 502 69 08
E-mail: office@bgs.com.ua
Сайт: www.bgs-solutions.com.ua

* Сертифіковані Сервісні партнери 1С

Компанії, які мають статус "Сертифікований Сервісний партнер 1С", є провідними партнерами в області інформаційно-технологічного супроводу і рекомендуються, поряд з "Центрами супроводу 1С" (ЦС), при виборі надійного партнера в регіоні.

Актуальний список "Сертифікованих Сервісних партнерів 1С" опубліковано на сайті: http://1c.ua/ua/firm1c/partner/service/.

Користувачі програм лінійки "1С:Підприємство" можуть звернутися для укладання договір регулярного супроводу до Центрів супроводу 1С або до Сертифікованих Сервісних партнерів 1С, які працюють в їхньому регіоні. Вибрати партнера можна на сайті: http://its.1c.ua/db/aboutitsu#content:22:hdoc.


Повернення до списку