Новини

Випуск ІТС Україна за травень 2017 року

Відвантаження травневого випуску ІТС Україна дистриб'юторам починається 12.05.2017 р.

Матеріали травневого випуску ІТС Україна доступні користувачам в Інтернет-версії, починаючи з 04 травня 2017 року (докладніше про Інтернет-версію див. розділ "1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ" цього інформаційного листа).

У цьому інформаційному листі:

 1. Важлива інформація
 2. Огляд нових матеріалів травневого випуску ІТС Україна
 3. Варіанти договорів 1С:ІТС, Комплект поставки
 4. Ціни

1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

1С:ЕДО - новий сервіс 1С:ІТС для електронного документообігу

З 1 травня 2017 запущений в комерційну експлуатацію сервіс 1С:ЕДО. 1С:ЕДО – це сервіс 1С:ІТС для користувачів програмних продуктів "1С:Підприємство", за допомогою якого можна обмінюватися будь-якими електронними документами зі своїми контрагентами. Тісна інтеграція сервісу "1С:ЕДО" з типовими конфігураціями "1С:Підприємства" дозволяє обмінюватися між контрагентами рахунками, актами виконаних робіт і товарними накладними безпосередньо з конфігурацій "1С:Підприємство" без створення зовнішніх файлів. Детальніше див. інформаційний лист № 2017-1120 від 27.04.2017 р.

До складу поточного випуску включені версії типових конфігурацій, в яких реалізована повна інтеграція сервісу "1С:ЕДО":

 • 1С:Бухгалтерія 8 для України, редакція 1.2, починаючи з версії 1.2.41;
 • 1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України, редакція 1.2, починаючи з версії 1.2.42.

Жодного місяця без подарунка!
Весна з 1С:ІТС - акція для користувачів 1С:ІТС Україна ПРОФ!

Продовжується акція "Весна з 1С:ІТС". Акція проводиться з березня до травня (включно) 2017 р. В акції можуть взяти участь зареєстровані користувачі програми "1С:Підприємство", які уклали платний договір 1С:ІТС Україна ПРОФ на 12 місяців або пільговий договір 1С:ІТС Україна ПРОФ за схемою  8+4 з березня-травня 2017 р. Учасники акції отримають калькулятор з логотипом "1С:Підприємство".

Додатково учасники акції, які в період проведення акції продовжили свій 12-місячний договір 1С:ІТС Україна ПРОФ ще на рік, також отримають додатковий подарунок за програмою лояльності – чайник Гунфу з логотипом "1С".

Ознайомитися з правилами проведення та зареєструватися в акції можна на сторінці http://its.1c.ua/vesna.

Сервіс 1С:ІТС "Консультації аудитора"

З жовтня 2016 року запущено новий сервіс 1С:ІТС "Консультації аудитора", який дозволяє ліцензійним користувачам програмних продуктів "1С:Підприємство" отримувати персональні письмові консультації від експертів та аудиторів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку.

Приймаються до розгляду питання за такими темами:

 • бухгалтерський облік:
  • відображення в обліку конкретних господарських операцій;
  • правила заповнення бухгалтерських (в тому числі первинних) документів;
  • правила заповнення та подання бухгалтерської звітності;
 • податковий облік:
  • визначення бази оподаткування податків і зборів;
  • порядок сплати податків і зборів;
  • правила заповнення та подання податкової звітності;
 • єдиний соціальний внесок;
 • виправлення помилок, відповідальність і санкції у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування;
 • оплата праці та трудові відносини, кадрові питання;
 • соціальне страхування;
 • РРО, каса та безготівкові розрахунки;
 • бюджет;
 • зовнішньоекономічна діяльність;
 • приватне підприємництво.

Докладніше про сервіс "Консультації аудитора" можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі 1С:ІТС https://portal.1c.eu/applications/54.

Доступ до матеріалів ІТС Україна на сайті its.1c.ua

Усі користувачі, які мають діючий договір ІТС Україна ПРОФ, ІТС Україна для віддаленого офісу, а також договір ІТС Україна для Партнерів, незалежно від терміну початку договору, отримують повний доступ до матеріалів ІТС Україна в Інтернет-версії продукту на сайті http://its.1c.ua. Користувачі ІТС Україна ТЕХНО отримують доступ до матеріалів Інтернет-версії в обмеженому обсязі (тільки до матеріалів розділу "Технологічна підтримка").

Доступ на сайт its.1c.ua відкривається на час дії договору ІТС.

До уваги користувачів і партнерів! Перевірити реєстрацію договору 1С:ІТС, визначити коли і куди було направлено лист з активаційним посиланням, змінити адресу відправки листа і замовити повторний лист можна на сторінці "Як отримати доступ до Інтернет-версії ІТС Україна".

2. ОГЛЯД НОВИХ МАТЕРІАЛІВ ВИПУСКУ ІТС УКРАЇНА ЗА ТРАВЕНЬ

Методична підтримка 1С:Підприємства 8

У поточному випуску користувачам типових госпрозрахункових конфігурацій "Бухгалтерія для України" (ред. 1.2) і "Управління торговим підприємством для України", у зв'язку зі змінами, внесеними до порядку заповнення податкової накладної, рекомендуємо ознайомитися з порядком відображення операцій умовного продажу. Також оновлено методику відображення безоплатної передачі матеріально-виробничих запасів, в якій основна увага акцентована на порядку оформлення податкових документів.

Користувачам конфігурацій "Бухгалтерія для України" (ред. 1.2), "Управління торговим підприємством для України" і "Управління виробничим підприємством для України" корисним для ознайомлення буде оновлений порядок заповнення податкових документів для коректного відображення умовних індивідуальних податкових номерів.

Оновлено методику формування зведеної податкової накладної за операціями придбання для використання у неоподатковуваних та/або частково неоподатковуваних ПДВ операціях. Виділено в окрему статтю методику формування зведеної податкової накладної за операціями продажу, які мають безперервний або ритмічний характер.

Також рекомендуємо ознайомитися з актуалізованої методикою оформлення операцій пересортиці запасів.

Для користувачів конфігурації "Бухгалтерія для України" (ред. 2.0) у розділ "Розрахунок зарплати" додано методику індексації зарплати співробітників, які працюють за основним місцем роботи. Наведено приклади розрахунку індексації у різних ситуаціях. На прикладі створення нарахування "Премія місячна", опубліковано методику створення нового нарахування плану видів розрахунків "Нарахування".

Корисним для ознайомлення буде опис варіантів підключення зовнішніх звітів до інформаційної бази, що опублікований у розділі "Сервісні функції". Також у розділ додано порядок виведення команди "Всі функції" в Головне меню, яка дозволяє швидко знайти будь-який елемент конфігурації і перейти до нього.

Розділ "Облік основних засобів" доповнено методикою нарахування амортизації необоротних активів в бухгалтерському та податковому обліку. Наведено приклади нарахування амортизації необоротних активів кумулятивним методом, методом зменшення залишкової вартості і методом прискореного зменшення залишкової вартості.

Для користувачів конфігурації "Управління торгівлею для України" (ред. 3.1) у розділі "Внутрішні переміщення і складські операції" опубліковано методику оформлення пересортиці товарів на складі. У ній описані варіанти автоматичного і ручного оформлення документів пересортиці.

У розділі "Податковий облік" рекомендуємо ознайомитися з актуалізованої методикою складання податкових накладних на суму перевищення.

Порядком оформлення рахунку на оплату товару на основі замовлення клієнта доповнено розділ "Робота з клієнтами". Актуалізовано методику оформлення відвантаження товарів на замовлення клієнта, у тому числі при резервуванні товарів за кілька днів до моменту оплати. Також у розділі актуалізовано методику коригування замовлень, з описом налаштувань можливості коригування.

Користувачам конфігурації "Управління невеликою фірмою для України", рекомендуємо ознайомитися зі статтями, автором яких є Ольга Тареєва, фахівець-консультант компанії "ХВОЯ Інтегра". У матеріалах розглянуто різні аспекти використання прикладного рішення для автоматизації ключових процесів на підприємствах малого бізнесу. У поточному випуску рекомендуємо ознайомитися з методикою заповнення декларації з єдиного податку для фіз. осіб, а також з порядком оформлення надходження грошових коштів на рахунок організації при отриманні кредиту.

Користувачам прикладних рішень для госпрозрахункових організацій рекомендуємо ознайомитися з оновленим переліком підтримуваних драйверів торгового устаткування.

Для користувачів прикладних рішень для бюджетних установ України, а саме, для користувачів конфігурації "Комплексний облік для бюджетних установ України" (ред. 2.1) у розділі "Облік послуг" опубліковано методики обліку отриманих послуг, а також платних послуг, що надаються бюджетними установами.

Для розробників конфігурацій на платформі "1С:Підприємство" оновлено методику перекладу конфігурацій на платформі "1С:Підприємство 8.3" без режиму сумісності з версією 8.2. Наведено методику вбудовування онлайн-кас для конфігурацій, розроблених на платформі "1С:Підприємство" версії 8.2. Оновлений приклад виконання автоматизованого тесту і перевірки його результатів.

Оновлено стандартні бібліотеки - "Бібліотека стандартних підсистем" (ред. 2.3), "Бібліотека електронних документів" (ред. 1.3.), "Бібліотека інтернет-підтримки користувачів" (ред. 2.1.).

Адміністраторам систем на платформі "1С:Підприємство" пропонуємо ознайомитися з описом нового формату файлової бази даних, доступного з версії 8.3.8 платформи.

Поради лінії консультацій

У розділі оновлено перелік рекомендацій і порад з роботи у прикладних рішеннях для України.

1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами

Матеріали надаються українською мовою фахівцями компанії "1С-СЕД".

Рубрику "Методичні рекомендації з використання програми "1С:Звіт"" довідника "1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами" доповнено описом типів систем управління базами даних Firebird і рекомендаціями щодо збільшення швидкодії для клієнт-серверного варіанту програми з БД Firebird. Додано методику роботи з файлами довільного формату, за допомогою спеціального модуля.

Консультації для бухгалтера

У довіднику "Праця і заробітна плата" у розділі "Лікарняні, декретні та інші види соціального забезпечення" опубліковані порядок і приклади розрахунку та виплати допомоги з тимчасовій непрацездатності в конфігурації "Зарплата і Управління Персоналом для України".

Додано нові консультації і питання в рубриці "Дебет-Кредит. Питання і консультації".

На ІТС представлена актуальна станом на 28.04.2017 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".

Консультації для бюджетної сфери

Довідник "Бухгалтерський облік суб'єктів державного сектору" доповнено новим розділом "Фінансова, бюджетна і інша звітності суб'єктів державного сектора", в якому розміщено матеріал "Порядок складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів" з урахуванням змін, внесених наказом Мінфіну № 44 від 07.02.2017 р.

Довідник "Закупівлі за державні кошти" доповнено новим розділом "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі", в якому наведені можливі підстави для відмови в участі постачальника в процедурі закупівлі, а також викладені вимоги до документів, які необхідні для спростування таких підстав. Інформація корисна суб'єктам державного сектора і комерційним підприємствам - постачальникам товарів, робіт і послуг для бюджетних установ, учасникам державних тендерів.

Платформа, прикладні рішення, форми звітності

У цей випуск включено такі компоненти:

1С:Підприємство 8

Прикладні рішення:

 • Конфігурація "Бухгалтерія для України. ПРОФ", редакція 1.2, версія 1.2.41 (оновлення + перехід з Базовою на ПРОФ);
 • Конфігурація "Бухгалтерія для України. Базова", редакція 1.2, версія 1.2.41 (оновлення);
 • Конфігурація "Управління торгівлею для України", редакція 3.1, версія 3.1.5 (оновлення);
 • Конфігурація "Управління торговим підприємством для України", редакція 1.2, версія 1.2.42 (оновлення);
 • Конфігурація "Бухгалтерія для бюджетних установ України", редакція 1.0, версія 1.0.61 (оновлення);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. ПРОФ", редакція 1.0, версія 1.0.63 (оновлення + перехід з Базовою на ПРОФ);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. Базова", редакція 1.0, версія 1.0.63 (оновлення);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. ПРОФ", редакція 2.0, версія 2.0.12 (оновлення + перехід з Базовою на ПРОФ);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. Базова", редакція 2.0, версія 2.0.12 (оновлення);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. ПРОФ", редакція 2.1, версія 2.1.5 (оновлення + перехід з Базовою на ПРОФ);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. ПРОФ", редакція 2.1, версія 2.1.5 (оновлення + перехід з Базовою на ПРОФ).

1С:Підприємство 7.7

Форми звітності:            

 • ЗА I КВАРТАЛ 2017 року (випуск 4) для конфігурацій "Бухгалтерський облік для України" і "Виробництво + послуги + бухгалтерія для України";
 • ЗА I КВАРТАЛ 2017 року (випуск 2) для конфігурацій "Зарплата + кадри для України";
 • ЗА I КВАРТАЛ 2017 року (випуск 4) для конфігурації "Бухгалтерія + Торгівля + Склад + Зарплата + Кадри для України".

Детальна інформація про Інформаційно-технологічний супровід (1С:ІТС Україна) представлена у вільному доступі на сайті its.1c.ua у рубриці "Про 1С:ІТС Україна".

3. ВАРІАНТИ ДОГОВОРІВ 1С:ІТС, КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

Варіанти договорів на ІТС Україна:

 • ІТС Україна ПРОФ (платний/пільговий без додаткової оплати/пільговий на 12 місяців за схемою 8+4);
 • ІТС Україна ТЕХНО (платний);
 • ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (платний).

До комплекту ІТС Україна ПРОФ включаються:

 • ІТС Україна ПРОФ;
 • сувенір ділового призначення.

До комплекту ІТС Україна ТЕХНО включаються:

 • ІТС Україна ТЕХНО.

До комплекту ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ включаються:

 • ІТС ПРОФ;
 • ІТС Україна ПРОФ;
 • ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (до складу включено повні дистрибутиви локалізованих конфігурацій для України на платформі 1С:Підприємство);
 • ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (кількість дисків може варіюватися).

Склад:

 • Форми звітності, повні дистрибутиви платформ і прикладних рішень;
 • Довідник партнера;
 • Технологічна інформація.

4. ЦІНИ

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546077400

ІТС України ПРОФ (Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємства"), договір на 1 місяць, травень 2017 року. Продаж через партнерів. Повна вартість

750

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

660

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

690

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

720

 

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

735

 

Договір на 3 місяці. Повна вартість

1500

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

1320

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

1380

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

1425

 

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

1455

 

Договір на 6 місяців. Повна вартість

2901

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

2520

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

2640

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

2760

 

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

2880

 

Договір на 12 місяців. Повна вартість

5502

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

4800

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

5010

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

5220

 

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

5430

 

Пільговий договір на 12 місяців за схемою 8+4

3201

 

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546107046

ІТС Україна ТЕХНО (Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємство"), травень 2017 року. Продаж через партнерів

 

 

Договір на 6 місяців

1740

 

Договір на 12 місяців

3300

4.1. Ціни на ІТС для віддаленого офісу Україна

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

4601546077561

Від 1 до 5 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

720

4601546077561

Від 6 до 10 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

630

4601546077561

Від 11 до 20 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

570

4601546077561

Від 21 до 50 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

480

4601546077561

Від 51 до 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

420

4601546077561

Понад 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

360

4.3. Ціни на апгрейд з 1С:ІТС Україна ТЕХНО на 1С:ІТС Україна ПРОФ

Вид договору

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 1 місяць

219

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 2 місяці

399

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 3 місяці

579

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 4 місяці

759

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 5 місяців

939

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 6 місяців

1119

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 7 місяців

1299

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 8 місяців

1479

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 9 місяців

1659

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 10 місяців

1839

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 11 місяців

2019

4.4. Ціни на сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт"

Вид договору

 

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

1200

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової юридичної або фізичної особи на 1 місяць

102

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" для ФОП. Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

240

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової ФОП на 1 місяць

21

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Разова оплата для переходу на мережеву версію (придбання у постачальника сервісу, компанії "1С-СЕД")

360

4.5. Ціни на ІТС Україна ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

Вид інформаційної системи

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ

Ціна для партнера любої категорії

грн. з ПДВ

ІТС Україна для партнерів. Випуск поточного місяця

-

90

ІТС Україна для партнерів. Договір на 6 місяців

-

315

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" NFR. Договір на 12 місяців

-

150

Інформацію про партнерські ціни на 1С:ІТС Україна наведено в інф. листі №2015-729 від 23.06.2015 р.

Інформацію про партнерські ціни на 1С:Звіт наведено в інф. листі №2016-896 від 21.04.2016 р.

Порядок оформлення договорів 1С:ІТС Україна детально описаний у довіднику партнера з роботи з 1С:ІТС http://its.1c.ua/db/partnerits#content:330:ua:ua.


Повернення до списку