Новини

Інформаційно-технологічний супровід у режимі онлайн

Починаючи з 2001 року користувачам 1С:Підприємства доступний інформаційно-технологічний супровід, який містить різні сервіси: інформаційно-аналітичні матеріали з роботи у програмах, оновлення прикладних рішень, законодавча база, послуги партнерів-франчайзі тощо. Частина сервісів постачалася на дисках ІТС (спочатку на
CD-ROM, а зі збільшенням обсягу матеріалів – на DVD). З 2009 року запущено сайт its.1c.ua, на якому публікувалися всі матеріали, що розміщувались на дисках ІТС, а також додатково документація і матеріали для розробників, коментарі до актуальних нормативних документів, довідкова інформація для бухгалтера і т.д. З 2011 року наповнення ІТС перейшло в режим «від сайту до диску», при якому відразу після підготовки матеріали публікувалися на сайті ІТС, а в кінці місяця частина матеріалів дублювалася на дисках, які доставлялися нашим користувачам. Крім цього був запущений ряд сервісів (Звіт, ЕДО, Лекторій, Консультації аудитора), які взагалі не розміщувалися на дисках, а були доступні користувачам тільки онлайн.

З огляду на доступність якісного інтернету в будь-якій точці України, великий обсяг та оперативність розміщення матеріалів, що публікуються на сайті ІТС порівняно з дисковою копією, наявність у складі інформаційно-технологічного супроводу популярних онлайн сервісів, а також численні прохання наших користувачів і партнерів, цим листом повідомляємо про перехід з 1 червня 2017 року інформаційно-технологічного супроводу в режим онлайн без щомісячної доставки дисків ІТС.

Зазначимо, що перехід на онлайн ІТС не вплине на кількість послуг, що надаються партнерами-франчайзі в рамках інформаційно-технологічного супроводу:

  • всі матеріали диска ІТС публікуються на сайті ІТС its.1c.ua;
  • щомісячно користувачі ІТС рівня ПРОФ будуть отримувати сувенір ділового призначення;
  • оновлення прикладних рішень можна отримати у сервісі 1С:Оновлення програм https://portal.1c.eu/applications/4;
  • безкоштовний доступ до сервісу здачі електронної звітності (https://portal.1c.eu/applications/35), відвідування семінарів Лекторію (https://portal.1c.eu/applications/13), Консультації аудитора (https://portal.1c.eu/applications/54) як і раніше включено до складу ІТС рівня ПРОФ.

Повний перелік сервісів і послуг, включених до складу ІТС наведено на сторінці http://its.1c.ua/db/aboutitsu#content:2:hdoc.

Вартість договорів ІТС рівнів ПРОФ, Техно, для віддаленого офісу (ДВО), а також на сервіси ІТС (див. докладніше на Порталі ІТС https://portal.1c.eu/applications) залишаються без змін. У разі зміни цін користувачі і партнери будуть заздалегідь сповіщені окремим інформаційним листом.


Повернення до списку