Новини

Інформаційно-технологічний супровід (червень 2017 року)

Усі матеріали і сервіси інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) активні і доступні користувачам і партнерам, починаючи з 1 червня 2017 року.

У цьому інформаційному листі:

 1. Важлива інформація.
 2. Дайджест нових матеріалів, опублікованих з моменту попереднього огляду.
 3. Ціни.

1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

З червня 2017 р. ІТС надається лише в режимі онлайн

Починаючи з червня 2017 року інформаційно-технологічний супровід надається в режимі онлайн (див. докладніше інформаційний лист №2017-1128 від 08.06.2017 р. http://1c.ua/ua/news/detail/634047/).

Усі користувачі, які мають діючий договір ІТС Україна ПРОФ, ІТС Україна для віддаленого офісу, а також договір ІТС Україна для Партнерів, незалежно від терміну початку договору, отримують повний доступ до інформаційно-аналітичних матеріалів на сайті http://its.1c.ua. Користувачі ІТС Україна ТЕХНО отримують доступ до матеріалів Інтернет-версії в обмеженому обсязі (тільки до матеріалів розділу "Технологічна підтримка").

Доступ на сайт its.1c.ua відкривається на час дії договору ІТС.

До уваги користувачів і партнерів! Перевірити реєстрацію договору ІТС, визначити коли і куди було направлено лист з активаційним посиланням, змінити адресу відправки листа і замовити повторний лист можна на сторінці "Як отримати доступ до Інтернет-версії ІТС Україна".

Жодного місяця без подарунка!
Літо з ІТС - акція для користувачів ІТС рівня ПРОФ!

Оголошуємо про початок акції "Літо з ІТС". Акція проводиться з червня до серпня (включно) 2017 р. В акції можуть взяти участь зареєстровані користувачі програми "1С:Підприємство", які уклали платний договір ІТС рівня ПРОФ на 12 місяців або пільговий договір ІТС рівня ПРОФ за схемою  8+4 з червня-серпня 2017 р. Учасники акції отримають пляжний рушник з логотипом "ІТС".

Ознайомитися з правилами проведення та зареєструватися в акції можна на сторінці http://its.1c.ua/leto.

1С:ЕДО - новий сервіс ІТС для електронного документообігу

З 1 травня 2017 запущено в комерційну експлуатацію сервіс 1С:ЕДО. 1С:ЕДО – це сервіс ІТС для користувачів програмних продуктів "1С:Підприємство", за допомогою якого можна обмінюватися будь-якими електронними документами зі своїми контрагентами. Тісна інтеграція сервісу "1С:ЕДО" з типовими конфігураціями "1С:Підприємства" дозволяє обмінюватися між контрагентами рахунками, актами виконаних робіт і товарними накладними безпосередньо з конфігурацій "1С:Підприємство" без створення зовнішніх файлів. Детальніше див. інформаційний лист № 2017-1120 від 27.04.2017 р.

До складу поточного випуску включені версії типових конфігурацій, в яких реалізована повна інтеграція сервісу "1С:ЕДО":

 • 1С:Бухгалтерія 8 для України, редакція 1.2, починаючи з версії 1.2.41;
 • 1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України, редакція 1.2, починаючи з версії 1.2.42;
 • 1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України, редакція 1.3, починаючи з версії 1.3.51;
 • 1С:Підприємство 8. Управління торгівлею для України, редакція 2.3, починаючи з версії 2.3.37.

Сервіс ІТС "Консультації аудитора"

З жовтня 2016 року запущено новий сервіс ІТС "Консультації аудитора", який дозволяє ліцензійним користувачам програмних продуктів "1С:Підприємство" отримувати персональні письмові консультації від експертів та аудиторів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку.

Приймаються до розгляду питання за такими темами:

 • бухгалтерський облік:
  • відображення в обліку конкретних господарських операцій;
  • правила заповнення бухгалтерських (в тому числі первинних) документів;
  • правила заповнення та подання бухгалтерської звітності;
 • податковий облік:
  • визначення бази оподаткування податків і зборів;
  • порядок сплати податків і зборів;
  • правила заповнення та подання податкової звітності;
 • єдиний соціальний внесок;
 • виправлення помилок, відповідальність і санкції у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування;
 • оплата праці та трудові відносини, кадрові питання;
 • соціальне страхування;
 • РРО, каса та безготівкові розрахунки;
 • бюджет;
 • зовнішньоекономічна діяльність;
 • приватне підприємництво.

Докладніше про сервіс "Консультації аудитора" можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі ІТС https://portal.1c.eu/applications/54.

2. ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ

Методична підтримка 1С:Підприємства 8

У поточному випуску користувачам типової госпрозрахункової конфігурації "Бухгалтерія для України" (ред. 2.0) у зв'язку зі змінами, внесеними до порядку заповнення податкової накладної, рекомендуємо ознайомитися з методикою відображення безоплатної передачі матеріально-виробничих запасів, в якій основну увагу акцентовано на порядок оформлення податкових документів.

Опубліковано методику складання податкової накладної при продажах за ціною нижче бази оподаткування. У матеріалі розглянуто порядок формування податкової накладної на суму перевищення за кожною операцією поставки, а також формування зведеної податкової накладної на суму перевищення у кінці місяця.

Оновлено опис порядку заповнення у податкових документах кодів товарів згідно з УКТЗЕД, а також кодів послуг, згідно з ДКПП.

Додано методику оформлення інвентаризації малоцінних активів до моменту введення в експлуатацію, а також наведено порядок аналізу інформації про малоцінні активи для проведення інвентаризації після введення в експлуатацію.

Опублікована методика оформлення завершальних регламентних операцій по закриттю місяця. У матеріалі описані підготовчі дії, що забезпечують коректність проведення регламентних операцій, безпосередньо особливості виконання самих регламентних операцій, а також варіанти контролю виконаних дій.

Також рекомендуємо ознайомитися з новими матеріалами з обліку заробітної плати. Додано опис варіантів ведення кадрового обліку та обліку заробітної плати. В цьому матеріалі у вигляді таблиці наведено порівняння функціональних можливостей різних варіантів обліку, а також на числовому прикладі представлені методики оформлення документів при різних варіантах ведення кадрового обліку та обліку заробітної плати. Опубліковано опис сервісних можливостей документа нарахування зарплати при веденні повного обліку нарахувань і відмінні особливості роботи з ним при використанні спрощеного обліку.

Додано опис варіантів створення резервної копії інформаційної бази. Особливу увагу рекомендуємо звернути на можливість створення резервної копії в режимі 1С:Підприємства, у тому числі за заданим розкладом.

Для користувачів конфігурації "Управління виробничим підприємством для України" оновлено методику відображення безоплатної передачі матеріально-виробничих запасів, в якій основну увагу акцентовано на порядок оформлення податкових документів.

Користувачам конфігурацій "Управління виробничим підприємством для України" і "Зарплата і Управління Персоналом для України" рекомендуємо ознайомитися з оновленим порядок обліку різних видів відпусток, а також з оновленою методикою настройки нарахування додаткової оплачуваної і неоплачуваної відпустки.

Для користувачів конфігурації "Управління торгівлею для України" (ред. 3.1) у розділі "Робота з клієнтами" оновлено методику резервування товарів на декількох складських територіях, з можливістю оформлювати зведені замовлення і документи відвантаження за кількома складами (складськими територіями). Актуалізовано порядок контролю своєчасності попередньої оплати за замовленням клієнта, а також методику перенесення залишку невикористаних коштів за замовленням клієнта на інше замовлення.

Користувачам конфігурації "Управління невеликою фірмою для України", рекомендуємо ознайомитися зі статтями, автором яких є Ольга Тареєва, фахівець-консультант компанії "ХВОЯ Інтегра" (http://hvoya.com.ua/). У матеріалах розглянуто різні аспекти використання прикладного рішення для автоматизації ключових процесів на підприємствах малого бізнесу. У поточному випуску рекомендуємо ознайомитися з методикою заповнення Книги обліку доходів фізичних осіб, а також з порядком оформлення операцій купівлі та продажу іноземної валюти.

Для користувачів прикладних рішень для бюджетних установ України, а саме, для користувачів конфігурації "Комплексний облік для бюджетних установ України" (ред. 2.1) у розділі "Облік необоротних активів" опубліковано методику обліку необоротних активів. У матеріалі описані порядок і нюанси оформлення господарських операцій з необоротними активами, від прийняття до обліку, нарахування амортизації, складських операцій (переміщення, інвентаризація і т.д.) і до вибуття необоротних активів. Також наведено порядок аналізу інформації про необоротні активи.

Для розробників конфігурацій на платформі "1С:Підприємство" опубліковано демонстраційну конфігурацію мобільного додатка "1С:Демо". Оновлено матеріал, присвячений технології створення зовнішніх компонент.

Оновлено стандартні бібліотеки: "Бібліотека стандартних підсистем" (ред. 2.3), "Бібліотека стандартних підсистем" (ред. 2.4), "Бібліотека електронних документів" (ред. 1.1), "Бібліотека електронних документів" (ред. 1.3), "Бібліотека інтернет-підтримки користувачів "(ред. 2.2).

Оновлені конфігурації "1С:Перекладач" і "1С:Конвертація даних" (ред. 3.0).

Опубліковано зовнішню обробку "Корекція вимірювань проводок" для запуску в "1С:Підприємство" версії 8.3, яка дозволяє коригувати дані регістра бухгалтерії, пошкоджені при завантаженні або вивантаженні даних з використанням механізму інтеграції та обміну даними (XDTO).

Адміністраторам систем на платформі "1С:Підприємство" пропонуємо ознайомитися з настройками використання програми КріптоПро версії 4.0 в Linux та інших подібних операційних системах.

Поради лінії консультацій

У розділі оновлено перелік рекомендацій і порад з роботи у прикладних рішеннях для України.

1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами

Матеріали надаються українською мовою фахівцями компанії "1С-СЕД".

Рубрику "Методичні рекомендації з використання програми "1С:Звіт"" довідника "1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами" доповнено описом налаштувань для отримання первинних документів. У матеріалі можна ознайомитися з порядком визначення програми для прийому документів СЕА, що підлягають реєстрації, а також з настройками для розподілу документів за їх кодами.

Рубрику "Консультації з питань роботи з програмою "1С:Звіт"" доповнено переліком проблемних ситуацій і порядком їх виправлення.

З моменту попереднього огляду випущено релізи "1С:Звіт": 01.00.282 - 01.00.288.

Консультації для бухгалтера

У зв'язку з останніми змінами законодавства актуалізовано підрозділ "Податкова накладна: загальні правила складання" розділу "Податкова накладна та її замінники" довідника "ПДВ: правила оподаткування та облік".

Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:

 • Коментар від 16.05.2017: Мінфіном України внесено зміни до форм декларацій платників єдиного податку (http://its.1c.ua/db/acttaxu#content:1459:hdoc).
 • Коментар від 16.05.2017: Верховна Рада України внесла зміни до КЗпП: працівники, яким залишилося менше трьох років до настання пенсійного віку, при досягненні якого особа має право на отримання пенсійних виплат, мають перевагу в залишенні на роботі (http://its.1c.ua/db/acttaxu#content:1460:hdoc).
 • Коментар від 19.05.2017: НБУ про обмін зношених і пошкоджених банкнот національної валюти (http://its.1c.ua/db/acttaxu#content:1463:hdoc).
 • Коментар від 24.05.2017: Мінфіном України внесено зміни до Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку (http://its.1c.ua/db/acttaxu#content:1475:hdoc).

На ІТС представлена актуальна станом на 30.05.2017 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".

Консультації для бюджетної сфери

Довідник "Бухгалтерський облік суб'єктів державного сектору" в продовження теми "Порядок складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів" доповнено новими матеріалами щодо заповнення звітів про надходження і використання коштів спеціального фонду, звітів про заборгованість за бюджетними коштами, звітів про заборгованість за окремими програмами з урахуванням змін, внесених наказом Мінфіну № 44 від 07.02.2017 р.

Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду

Отримати оновлення зазначених прикладних рішень можна за допомогою сервісу 1С:Оновлення програм https://portal.1c.eu/applications/4.

1С:Підприємство 8

Прикладні рішення:

 • Конфігурація "Бухгалтерія для України. ПРОФ", редакція 2.0, версія 2.0.5 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ);
 • Конфігурація "Бухгалтерія для України. Базова", редакція 2.0, версія 2.0.5 (оновлення);
 • Конфігурація "Управління виробничим підприємством для України", редакція 1.3, версія 1.3.51 (оновлення);
 • Конфігурація "Управління торгівлею для України", редакція 2.3, версія 2.3.27 (оновлення);
 • Конфігурація "Управління невеликою фірмою для України. ПРОФ", редакція 1.6, версія 1.6.3 (оновлення + перехід з версій Мікро і Базова на ПРОФ);
 • Конфігурація "Управління невеликою фірмою для України. Базова", редакція 1.6, версія 1.6.3 (оновлення + перехід з версії Мікро на Базову);
 • Конфігурація "Документообіг КОРП для України", редакція 2.0, версія 2.0.2 (оновлення);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. ПРОФ", редакція 2.1, версія 2.1.6 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ);
 • Конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України. Базова", редакція 2.1, версія 2.1.6 (оновлення).

3. ЦІНИ

Повний перелік сервісів і послуг, включених до складу ІТС наведено на сторінці http://its.1c.ua/db/aboutitsu#content:2:hdoc.

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

Інформаційно-технологічний супровід облікової системи рівня ПРОФ (ІТС ПРОФ), договір на 1 місяць, червень 2017 року. Продаж через партнерів. Повна вартість

750

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

660

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

690

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

720

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

735

Договір на 3 місяці. Повна вартість

1500

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

1320

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

1380

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

1425

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

1455

Договір на 6 місяців. Повна вартість

2901

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

2520

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

2640

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

2760

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

2880

Договір на 12 місяців. Повна вартість

5502

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

4800

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

5010

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

5220

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

5430

Пільговий договір на 12 місяців за схемою 8+4

3201

 

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

Інформаційно-технологічний супровід облікової системи рівня ТЕХНО (ІТС ТЕХНО), червень 2017 року. Продаж через партнерів

 

Договір на 6 місяців

1740

Договір на 12 місяців

3300

3.1. Ціни на ІТС для віддаленого офісу

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

Від 1 до 5 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

720

Від 6 до 10 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

630

Від 11 до 20 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

570

Від 21 до 50 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

480

Від 51 до 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

420

Понад 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

360

3.2. Ціни на апгрейд з ІТС ТЕХНО на ІТС ПРОФ

Вид договору

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 1 місяць

219

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 2 місяці

399

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 3 місяці

579

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 4 місяці

759

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 5 місяців

939

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 6 місяців

1119

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 7 місяців

1299

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 8 місяців

1479

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 9 місяців

1659

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 10 місяців

1839

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 11 місяців

2019

3.3. Ціни на сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт"

Вид договору

 

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

1200

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової юридичної або фізичної особи на 1 місяць

102

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" для ФОП. Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

240

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової ФОП на 1 місяць

21

Перехід на мережеве використання сервісу "1С:Звіт" або "1С:ЕДО" (разовий платіж, для кожного підприємства)

360

3.4. Ціни на сервіс електронного документообігу "1С:ЕДО"

Вид договору

 

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

1С:ЕДО. Основне підключення (вартість за 1 місяць)

51

1С:ЕДО. Додаткове підключення (вартість за 1 місяць)

51

Перехід на мережеве використання сервісу "1С:Звіт" або "1С:ЕДО" (разовий платіж, для кожного підприємства)

360

3.5. Ціни на ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

Вид інформаційної системи

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

Ціна для партнера любої категорії

грн. з ПДВ 20%

ІТС Україна для партнерів. Випуск поточного місяця

-

90

ІТС Україна для партнерів. Договір на 6 місяців

-

315

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" NFR. Договір на 12 місяців

-

150

Сервіс електронного документообігу "1С:ЕДО" NFR. Договір на 12 місяців

-

210


Повернення до списку