Новини

Продукт "СОФТКОМ: Підсистема "Резерв відпусток для ЗУП України"" фірми "СОФТКОМ груп" отримав сертифікат "Сумісно! Система програм 1С:Підприємство!"

Успішно пройшов сертифікацію на отримання статусу "Сумісно! Система програм 1С:Підприємство" програмний продукт "СОФТКОМ: Підсистема "Резерв відпусток для ЗУП України"", який розроблено та тиражується ТОВ "СОФТКОМ груп" і представлений на сертифікацію як доповнення до типової конфігурації "Зарплата і Управління Персоналом для України", розроблене у середовищі "1С:Підприємство 8.3" у звичайному режимі.

СОФТКОМ: Підсистема "Резерв відпусток для ЗУП України"

У конфігурацію "Зарплата і Управління Персоналом для України" рішення "СОФТКОМ: Підсистема "Резерв відпусток для ЗУП України"" вбудовується вручну згідно з інструкцією, в якій покроково описані необхідні дії. Модулі конфігурації "1С:Підприємство 8" для об'єднання та вбудовування надаються у початковому вигляді ("відкритий код").

СОФТКОМ: Підсистема "Резерв відпусток для ЗУП України" – дозволяє автоматизувати процес щомісячного розрахунку резерву відпусток і формування проводок з його нарахування для подальшого перенесення у бухгалтерську систему обліку.

Основні функціональні можливості:

  • точний розрахунок суми резерву, використовуючи метод розрахунок середнього заробітку;
  • автоматизований розрахунок суми ФОП на суму нарахованого резерву;
  • автоматизоване формування проводок з нарахування резерву і суми ФОП на нього в типовому документі "Відображення заробітної плати в регл. обліку".

Продукт "СОФТКОМ: Підсистема "Резерв відпусток для ЗУП України"" не є самостійним, для його роботи необхідно встановити платформу "1С:Підприємство 8.3" не старіше версії 8.3.9.2933.

Додаткову інформацію щодо програмного продукту можна отримати ТОВ "СОФТКОМ груп" (м.Київ, вул. Червонозаводська, б. 7) за телефоном +38 (044) 50-141-50, 50-141-51, електронною поштою 1c@softcom.ua або за посиланням https://www.softcom.ua/ru/1c/v8/catalog/rezerv-otpuskov/

Термін дії поточного сертифікату – до 20.06.2019 року.


Повернення до списку