Новини

Інформаційно-технологічний супровід (липень 2017 року)

Усі матеріали і сервіси інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) активні і доступні користувачам і партнерам, починаючи з 3 липня 2017 року.

У цьому інформаційному листі:

 1. Важлива інформація.
 2. Дайджест нових матеріалів, опублікованих з моменту попереднього огляду.
 3. Ціни.

 

1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

З червня 2017 р. ІТС надається лише в режимі онлайн

Починаючи з червня 2017 року інформаційно-технологічний супровід надається в режимі онлайн (див. докладніше інформаційний лист №2017-1128 від 08.06.2017 р. http://1c.ua/ua/news/detail/634047/).

Усі користувачі, які мають діючий договір ІТС Україна ПРОФ, ІТС Україна для віддаленого офісу, а також договір ІТС Україна для Партнерів, незалежно від терміну початку договору, отримують повний доступ до інформаційно-аналітичних матеріалів на сайті http://its.1c.ua. Користувачі ІТС Україна ТЕХНО отримують доступ до матеріалів Інтернет-версії в обмеженому обсязі (тільки до матеріалів розділу "Технологічна підтримка").

Доступ на сайт its.1c.ua відкривається на час дії договору ІТС.

До уваги користувачів і партнерів! Перевірити реєстрацію договору ІТС, визначити коли і куди було направлено лист з активаційним посиланням, змінити адресу відправки листа і замовити повторний лист можна на сторінці "Як отримати доступ до Інтернет-версії ІТС Україна".

Жодного місяця без подарунка!
Літо з ІТС - акція для користувачів ІТС рівня ПРОФ!

Продовжується акції "Літо з ІТС". Акція проводиться з червня до серпня (включно) 2017 р. В акції можуть взяти участь зареєстровані користувачі програми "1С:Підприємство", які уклали платний договір ІТС рівня ПРОФ на 12 місяців або пільговий договір ІТС рівня ПРОФ за схемою  8+4 з червня-серпня 2017 р. Учасники акції отримають пляжний рушник з логотипом "ІТС".

Ознайомитися з правилами проведення та зареєструватися в акції можна на сторінці http://its.1c.ua/leto.

1С:ЕДО - новий сервіс ІТС для електронного документообігу

З 1 травня 2017 запущено в комерційну експлуатацію сервіс 1С:ЕДО. 1С:ЕДО – це сервіс ІТС для користувачів програмних продуктів "1С:Підприємство", за допомогою якого можна обмінюватися будь-якими електронними документами зі своїми контрагентами. Тісна інтеграція сервісу "1С:ЕДО" з типовими конфігураціями "1С:Підприємства" дозволяє обмінюватися між контрагентами рахунками, актами виконаних робіт і товарними накладними безпосередньо з конфігурацій "1С:Підприємство" без створення зовнішніх файлів. Детальніше див. інформаційний лист № 2017-1120 від 27.04.2017 р.

До складу поточного випуску включені версії типових конфігурацій, в яких реалізована повна інтеграція сервісу "1С:ЕДО":

 • 1С:Бухгалтерія 8 для України, редакція 1.2, починаючи з версії 1.2.41;
 • 1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України, редакція 1.2, починаючи з версії 1.2.42;
 • 1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України, редакція 1.3, починаючи з версії 1.3.51;
 • 1С:Підприємство 8. Управління торгівлею для України, редакція 2.3, починаючи з версії 2.3.37.

Сервіс ІТС "Консультації аудитора"

З жовтня 2016 року запущено новий сервіс ІТС "Консультації аудитора", який дозволяє ліцензійним користувачам програмних продуктів "1С:Підприємство" отримувати персональні письмові консультації від експертів та аудиторів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку.

Приймаються до розгляду питання за такими темами:

 • бухгалтерський облік:
  • відображення в обліку конкретних господарських операцій;
  • правила заповнення бухгалтерських (в тому числі первинних) документів;
  • правила заповнення та подання бухгалтерської звітності;
 • податковий облік:
  • визначення бази оподаткування податків і зборів;
  • порядок сплати податків і зборів;
  • правила заповнення та подання податкової звітності;
 • єдиний соціальний внесок;
 • виправлення помилок, відповідальність і санкції у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування;
 • оплата праці та трудові відносини, кадрові питання;
 • соціальне страхування;
 • РРО, каса та безготівкові розрахунки;
 • бюджет;
 • зовнішньоекономічна діяльність;
 • приватне підприємництво.

Докладніше про сервіс "Консультації аудитора" можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі ІТС https://portal.1c.eu/applications/54.

2. ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ

Методична підтримка 1С:Підприємства 8

У поточному випуску користувачам типової госпрозрахункової конфігурації "Бухгалтерія для України" (ред. 2.0) рекомендуємо ознайомитися з методикою оформлення оцінки запасів на дату балансу. У матеріалі представлені порядок і приклади уцінки, а також подальшої дооцінки запасів. 

Опубліковано методику введення в експлуатацію основного засобу, що складається з окремих комплектуючих, а також представлено особливості обліку витрат, пов'язаних з об'єктом будівництва.

Пропонуємо ознайомитися з методикою управління параметрами, що впливають на можливість нарахування амортизації, і безпосередньо на розрахунок амортизації основних засобів, а також з методикою оформлення операцій модернізації основних засобів.

Додано порядок обліку додаткових витрат на придбання об'єкта основних засобів, оплачених через підзвітну особу, а також порядок збільшення вартості основних засобів на суму витрат із виплати заробітної плати. 

У частині обліку заробітної плати, інформативною є стаття з обліку інших утримань у типовій конфігурації. У ній представлені настройки і порядок призначення, зміни та припинення дії утримань для співробітників. Наведені приклади утримання профспілкового внеску та аліментів у твердій грошовій сумі, при виплаті на банківський рахунок одержувача; а також відсотком від доходу, при виплаті через відділення зв'язку (з утриманням поштового збору).

Опубліковано методики виплата авансу за відпрацьований час виходячи з окладів, а також фіксованими сумами.

Представлено порядок підготовки інформаційної бази для автоматичного формування платіжних документів на перерахування податків із заробітної плати. 

Користувачам конфігурації "Зарплата і Управління Персоналом для України" рекомендуємо ознайомитися з порядком встановлення прав доступу до записів довідника "Організації". У матеріалі наведено приклад установки прав доступу бухгалтерів (що розраховують зарплату) до документів певних організацій. 

Для користувачів конфігурації "Управління торгівлею для України" (ред. 3.1) у розділі "Робота з клієнтами" оновлено методику оформлення операцій відвантаження товарів у разі, виписки документів відвантаження менеджерами, але здійснення фактичного відвантаження комірниками. Актуалізовано порядок коригування замовлення клієнта в разі відсутності товару на складі. На прикладі оформлення псування товарів опубліковано методика обліку товарів різної якості. 

Користувачам конфігурації "Управління невеликою фірмою для України", рекомендуємо ознайомитися зі статтями, автором яких є Ольга Тареєва, фахівець-консультант компанії "ХВОЯ Інтегра" (http://hvoya.com.ua/). У матеріалах розглянуто різні аспекти використання прикладного рішення для автоматизації ключових процесів на підприємствах малого бізнесу. У поточному випуску рекомендуємо ознайомитися з методикою нарахування зарплати, а також розрахунку податків і внесків за співробітниками. Також опубліковано порядок коригування первинних документів продажу, наприклад у разі, помилки при оформленні первинних документів або зміни вартості раніше реалізованих товарів, робіт, послуг. У розділі представлено методику синхронізації календаря конфігурації з Google календарем. 

Для користувачів прикладних рішень для бюджетних установ України, а саме, для користувачів конфігурації "Комплексний облік для бюджетних установ України" (ред. 2.1) у розділі "Облік договорів та грошових коштів" опубліковано методику обліку готівкових грошових коштів. У матеріалі описані порядок і нюанси оформлення прийому, видачі та інвентаризації готівкових грошових коштів, також представлено порядок аналізу інформації про рух готівкових грошових коштів. У розділі "Облік розрахунків з підзвітними особами" можна ознайомитися із загальною методикою оформлення "Авансового звіту", а також документів виплати грошових коштів підзвітним особам. 

Користувачам прикладних рішень для України, у зв'язку з виходом версії 4.8 драйвера "ArtSoft: Універсальний OLE-драйвер для фіскальних реєстраторів", розробленого компанією ArtSoft і використовуваного для підключення торгового устаткування до типових конфігурацій для України, рекомендуємо ознайомитися з розширеним переліком підтримуваних моделей торгового устаткування.

У розділі актуалізовано приклади оновлення програми через конфігуратор, постановки конфігурації на підтримку розробника, способів установки конфігурації (з шаблону конфігурації та з файлу конфігурації cf). Також оновлено приклад визначення варіанту роботи у конфігурації: робота у типовій або зміненій конфігурації. 

Для розробників конфігурацій на платформі "1С: Підприємство", у зв'язку з виходом версії 4.8 драйвера "ArtSoft: Універсальний OLE-драйвер для фіскальних реєстраторів", оновлено перелік підтримуваних моделей фіскальних реєстраторів. 

Поради лінії консультацій

У розділі оновлено перелік рекомендацій і порад з роботи у прикладних рішеннях для України.

1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами

Матеріали надаються українською мовою фахівцями компанії "1С-СЕД".

Рубрику "Методичні рекомендації з використання програми "1С:Звіт"" довідника "1С:Звіт. Електронна звітність, обмін первинними документами" доповнено описом процесу архівування документів. У матеріалі можна ознайомитися з основними налаштуваннями для можливості архівування документів, а також безпосередньо з описом операцій додавання та вилучення архіву, перенесення документів у архів.

Рубрику "Консультації з питань роботи з програмою "1С:Звіт"" доповнено переліком проблемних ситуацій і порядком їх виправлення.

З моменту попереднього огляду випущено релізи "1С:Звіт": 01.00.289 - 01.00.291. 

Консультації для бухгалтера

У розділі "Налоговая накладная и ее заменители" довідника "НДС: правила налогообложения и учет" оновлено опис загальних правил складання податкової накладної на прикладі типової конфігурації "Бухгалтерія для України".

У розділі "Виды отпусков" справочника "Труд и заработная плата" опубліковано порядок оформлення різних видів відпусток у кадровому обліку в конфігурації "Зарплата і Управління Персоналом для України". Матеріал також актуальний для користувачів конфігурації "Управління виробничим підприємством для України".

Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:

 • Коментар від 09.06.2017: Мінфін України виклав у новій редакції форму Податкової декларації з податку на прибуток підприємств (http://its.1c.ua/db/acttaxu#content:1491:hdoc).
 • Коментар від 13.06.2017: ДФСУ: фізичні особи - підприємці, які застосовують спрощену систему оподаткування, одночасно реалізують товари, продаж яких має здійснюватися із застосуванням РРО, і інші товари (продаж яких може здійснюватися без застосування РРО), зобов'язані застосовувати РРО при продажу всіх наявних товарів (http://its.1c.ua/db/acttaxu#content:1495:hdoc).
 • Коментар від 26.06.2017: Мінфін України затвердив Критерії оцінки ступеня ризиків, достатні для призупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, а також визначив перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН (http://its.1c.ua/db/acttaxu#content:1512:hdoc).

У довіднику "Календар бухгалтера" представлена інформація про терміни сплати податків і зборів, а також терміни подачі фінансової, податкової, статистичної звітності в липні 2017 року.

На ІТС представлена актуальна станом на 30.06.2017 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".

Консультації для бюджетної сфери

У довіднику "Бухгалтерський облік суб'єктів державного сектору" в продовження теми "Порядок складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів" опубліковано новий матеріал з описом порядку заповнення Пояснювальної записки та дев’ятнадцяти форм щодо розкриття елементів бюджетної звітності з урахуванням змін внесених наказом Мінфіну України № 44 від 07.02.2017 р.

Розділ "Предмет закупівлі" довідника "Закупівлі за державні кошти" доповнено новим матеріалом, в якому розглянуто актуальні питання можливості поділу предмета закупівель у декількох вартісних межах закупівель — у разі вартості закупівель, що менше, дорівнює, вище норм зазначених Законом про публічні закупівлі, про обґрунтування потреби проведення декількох процедур відкритих торгів та оприлюднення звітів в системі електронних закупівель. Інформація корисна не тільки суб’єктам державного сектору, але й комерційним підприємствам - постачальникам товарів, робіт і послуг для бюджетних установ, учасникам державних тендерів.

Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду

Отримати оновлення зазначених прикладних рішень можна за допомогою сервісу 1С:Оновлення програм https://portal.1c.eu/applications/4.

1С:Підприємство 7.7

Прикладні рішення:

 • Конфігурація "Бухгалтерський облік для України", реліз 7.70.325;
 • Конфігурація "Бухгалтерський облік для України" для базової версії, реліз 7.70.325;
 • Конфігурація "Зарплата + кадри для України", реліз 7.70.059;
 • Конфігурація "Торгівля + склад для України", реліз 7.70.038;
 • Конфігурація "Бухгалтерія + торгівля + склад + зарплата + кадри для України", реліз 7.70.080. 

3. ЦІНИ

Повний перелік сервісів і послуг, включених до складу ІТС наведено на сторінці http://its.1c.ua/db/aboutitsu#content:2:hdoc.

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

Інформаційно-технологічний супровід облікової системи рівня ПРОФ (ІТС ПРОФ), договір на 1 місяць, липень 2017 року. Продаж через партнерів. Повна вартість

750

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

660

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

690

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

720

Договір на 1 місяць. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

735

Договір на 3 місяці. Повна вартість

1500

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

1320

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

1380

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

1425

Договір на 3 місяці. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

1455

Договір на 6 місяців. Повна вартість

2901

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

2520

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

2640

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

2760

Договір на 6 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

2880

Договір на 12 місяців. Повна вартість

5502

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 12 міс. або 8+4 міс.

4800

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 6 міс.

5010

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 3 міс. або пільгового на 3 міс.

5220

Договір на 12 місяців. Вартість за програмою лояльності при безперервному продовженні з договору на 1 міс.

5430

Пільговий договір на 12 місяців за схемою 8+4

3201

 

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

Інформаційно-технологічний супровід облікової системи рівня ТЕХНО (ІТС ТЕХНО), липень 2017 року. Продаж через партнерів

 

Договір на 6 місяців

1740

Договір на 12 місяців

3300

3.1. Ціни на ІТС для віддаленого офісу

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

Від 1 до 5 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

720

Від 6 до 10 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

630

Від 11 до 20 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

570

Від 21 до 50 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

480

Від 51 до 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

420

Понад 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, ПРОФ договір на 12 міс. Продаж через партнерів

360

3.2. Ціни на апгрейд з ІТС ТЕХНО на ІТС ПРОФ

Вид договору

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 1 місяць

219

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 2 місяці

399

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 3 місяці

579

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 4 місяці

759

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 5 місяців

939

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 6 місяців

1119

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 7 місяців

1299

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 8 місяців

1479

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 9 місяців

1659

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 10 місяців

1839

ІТС Україна апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, доплата за 11 місяців

2019

3.3. Ціни на сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт"

Вид договору

 

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

1200

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової юридичної або фізичної особи на 1 місяць

102

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" для ФОП. Договір на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

240

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт". Договір для додаткової ФОП на 1 місяць

21

Перехід на мережеве використання сервісу "1С:Звіт" або "1С:ЕДО" (разовий платіж, для кожного підприємства)

360

3.4. Ціни на сервіс електронного документообігу "1С:ЕДО"

Вид договору

 

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

1С:ЕДО. Основне підключення (вартість за 1 місяць)

51

1С:ЕДО. Додаткове підключення (вартість за 1 місяць)

51

Перехід на мережеве використання сервісу "1С:Звіт" або "1С:ЕДО" (разовий платіж, для кожного підприємства)

360

3.5. Ціни на ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

Вид інформаційної системи

Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

Ціна для партнера любої категорії

грн. з ПДВ 20%

ІТС Україна для партнерів. Випуск поточного місяця

-

90

ІТС Україна для партнерів. Договір на 6 місяців

-

315

Сервіс здачі електронної звітності "1С:Звіт" NFR. Договір на 12 місяців

-

150

Сервіс електронного документообігу "1С:ЕДО" NFR. Договір на 12 місяців

-

210


Повернення до списку