Новини

Ознайомчий курс для викладачів навчальних закладів "Використання прикладного рішення "1С:Бухгалтерія 8 для України" з 09 по 13 жовтня 2017 року в Києві

Багаторічний досвід співпраці з навчальними закладами підтверджує той факт, що використання програмних продуктів "1С:Підприємство 8" в навчальному процесі дозволяє забезпечити тісний зв'язок академічної підготовки з практичною діяльністю майбутніх випускників. Це позитивним чином впливає на якість, конкурентоспроможність випускників, знайомих не лише з теоретичними принципами та підходами, але й можливостями їх реального втілення, останніми версіями поширених засобів розробки.

Для навчання студентів викладачам навчальних закладів пропонується використовувати методики і літературу сертифікованих курсів, розроблених досвідченими методистами з багаторічним досвідом впровадницької і викладацької діяльності.

Для більш глибокого ознайомлення з одним з найбільш популярних сертифікованих курсів, що користується великим попитом, запрошуємо викладачів навчальних закладів всіх рівнів акредитації на курс "Використання прикладного рішення "1С:Бухгалтерія 8 для України", який проходитиме у м Києві з 09 по 13 жовтня 2017 року.

Курс призначений для викладачів, які вже викладають або хотіли б почати викладати даний сертифікований курс в своєму навчальному закладі.

Курс "Використання прикладного рішення "1С:Бухгалтерія 8 для України" спрямований на те, щоб допомогти викладачам навчальних закладів систематизувати свої знання. Даний курс не є заміною методичного тренінгу та іспиту на право викладання сертифікованих курсів. Спілкування з досвідченим викладачем і автором курсу в ході навчання допоможе швидко прояснювати питання, що виникають, як відносно способу подачі матеріалу курсу, так і його змісту.

Після проходження курсу, викладачі навчальних закладів можуть застосувати отриманий досвід при роботі зі своїми студентами.

Сертифікований курс "Використання прикладного рішення "1С:Бухгалтерія 8 для України" відноситься до теоретико-практичних курсів. Основою курсу є теоретичний матеріал, що чергується з вправами тренінгу і практикумами.

Цілями навчання є:

 • вивчення головних функціональних можливостей типової конфігурації "Бухгалтерія для України" програмного комплексу "1С:Підприємство 8",
 • набуття цілісного і правильного розуміння базового принципу функціонування та взаємозв'язку елементів і підсистем типової конфігурації "Бухгалтерія для України",
 • набуття цілісного і правильного розуміння базових принципів і особливостей використання типової конфігурації "Бухгалтерія для України" програмного комплексу "1С:Підприємство 8",
 • набуття і закріплення базових навичок роботи з функціоналом типової конфігурації "Бухгалтерія для України". 

В результаті проходження навчання слухачі повинні: 

 • впевнено оволодіти інструментарем типової конфігурації;
 • знати і вміти застосовувати на практиці методики відображення в типовій конфігурації стандартних господарських операцій;
 • вміти контролювати стан критично важливих розділів обліку;
 • виправляти помилки користувачів в інформаційній базі;
 • володіти бухгалтерським і податковим функціоналом прикладного рішення. 

Тривалість курсу: 40 академічних години, з 10:00 до 18:00 з перервою на обід та кава-брейки. 

В останній день навчання слухачам курсу надається одна безкоштовна спроба тестування "1С:Професіонал" з прикладного рішення "1С:Бухгалтерія 8 для України" 

Курс призначений: для викладачів навчальних закладів всіх рівнів, з чинним договором про співпрацю з вищими і середніми освітніми закладами.

Вартість курсу: 375 грн. - для викладачів навчальних закладів (при наявності діючого договору про співпрацю з вищими і середніми освітніми закладами).

До вартості включені методичні матеріали за даним курсом, обід та кава-брейк.

Місце проведення: м. Київ, вул. Депутатська, 16/8

Реєстрація:

 • на сайті: http://1c.ua/training/skysoft/training/657933/
 • по e-mail: training@1c.ua (в темі листа обов'язково вказати "Заявка на курс "Використання прикладного рішення "1С:Бухгалтерія 8 для України")

В разі відмови від участі необхідно повідомити за 5 робочих днів до початку курсу по e-mail: training@1c.ua.

Форма заявки:

1. Найменування організації:_________________________________________________________

2. Код партнера _______________ 3. Місто ______________________________________________

4. Телефон _______________________ E-Mail: ___________________________________________

5. П.І.Б. учасника (учасників), серія та номер паспорту:

 1. ________________________________________________________________________________

 2. ________________________________________________________________________________

ВИПИСАТИ РАХУНОК І ВІДПРАВИТИ ПО E-Mail _______________ ПО ФАКСУ _________________

X Заповнюючи дану анкету, я даю згоду (Закон України "Про захист ПД" № 2297-VI від 01.06.10 р) на: 

 • обробку своїх персональних даних (ПІБ, освіта, спеціальність, стаж і місце роботи, посада, поштова адреса, тел. / факс, e-mail, ICQ, Web, інші відомості, які вказані мною).

Повернення до списку