Новини

Участь у виставці "Агропром-2018", 28 лютого - 2 березня 2018 року, м. Дніпро

Шановні партнери!

Запланована участь спільно з членами громадської організації  "Спілка автоматизаторів бізнесу" (САБ) у XVII Національній виставці агротехнологій "Агропром-2018", що відбудеться 28 лютого - 2 березня 2018 року в м. Дніпро.

Місце проведення: м. Дніпро, вул. Нижньодніпровська, 1 (територія "АгроСоюзу"). 

Запрошуємо членів САБ прийняти участь у виставці "Агропром-2018", представити аграріям програмні продукти "1С:Підприємства 8" для автоматизації управління та обліку на сільськогосподарських підприємствах. Виставка перспективна для просування "Управління сільськогосподарським підприємством", "Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства", "Бухгалтерія елеватора, млина та комбікормового заводу", "Селекція в тваринництві. Свинарство", "Управління виробничим підприємство", "Управління торговим підприємством", "Бухгалтерія", а також інших рішень які ефективно використовуються в агропромисловому секторі. 

Особливу увагу на виставці хотілося б приділити новим програмним продуктам "BAS ERP" та "BAS Управління холдингом" (бета-версія). 

Участь у виставці дасть можливість отримати нові контакти і замовлення серед сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Центральної України, запропонувати їм продукти і свої послуги з автоматизації. 

Стенд  на виставці "Агропром-2018" розрахований (див. файл "Plan.jpg") на 2-3 робочих місця.

Вартість - 2520 грн. з ПДВ за робоче місце. 

"Агропром" - регіональна спеціалізована виставка агротехнологій, яка збирає на одному майданчику підприємства, що представляють товари та послуги для сільського господарства та агропромислової галузі.

На виставці будуть представлені такі тематичні розділи: агроекономіка і управління сільгоспвиробництвом; інформаційні технології та агросервіс; сільгосптехніка та обладнання; тваринництво; рослинництво і агрохімія; будівництво в АПК; транспорт і логістика; тара і упаковка; біоенергетика; альтернативна енергетика в АПК та інші.

Виставка орієнтована на керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств, агрофірм, елеваторів, фермерських господарств, підприємств з переробки агропродукції.

Переважна частина відвідувачів - це представники Центральної, Східної та Північної України. 

В 2017 році виставку відвідало близько 3 500 чоловік. Експонентами виставки стали 154 компанії. 

Подати заявку на участь у виставці "Агропром-2018" необхідно до 12.02.2018, оплатити участь по підтвердженій заявці - до 14.02.2018.

З усіх питань участі звертайтесь до Павла Ратушняка (seminar@unionba.com.ua), тел. (044) 422-41-79.

Участь у виставці на стенді не підлягає компенсації.

Детальнішу інформацію про виставку Ви можете дізнатися на

http://www.expometeor.com/index.php?module=calendar&type=event&window=2&n=200&o=about.

Для інформації - до листа додається план із зазначенням місця розміщення нашого стенду.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Заявка на участь у виставці "Агропром-2018" на стенді

(подається до 12.02.2018)

1. Організація:

2. Код:

3. Відповідальний співробітник:

    e-mail:

    телефон:

    мобільний:

4. Які продукти та послуги ви плануєте представляти на робочому місці (місцях)

5. Гарантую оплату до 14.02.2018, прошу виставити рахунок (за одне робоче місце 2520,00 грн. з ПДВ за послуги) на платника (докладні дані вказати, якщо не платили раніше, або змінилися реквізити)


Повернення до списку