Hello, 1C. Пример быстрой разработки приложений на платформе "1С:Предприятие 8.2". Мастер-класс (+ диск). Версия 2

Hello, 1C. Пример быстрой разработки приложений на платформе "1С:Предприятие 8.2". Мастер-класс (+ диск). Версия 2

Hello, 1C. Пример быстрой разработки приложений на платформе "1С:Предприятие 8.2". Мастер-класс (+ диск). Версия 2

Автор: Рибалка В.В., Мова видання: російська, 181 стор., формат А5 (60х90/16)

Книга поширюється:
• у друкованому вигляді (через партнерів 1С:Франчайзі);
• в електронному вигляді:
      • за ціною близько 60 грн. (залежно від курсу, що застосовується «магазином») у складі прикладної програми "1С:Електронні книги" для читання на різноманітних пристроях:
            • для планшета;
            • для iPad;
      • без додаткової оплати для діючих користувачів інформаційної системи 1С:ІТС ПРОФ http://its.1c.ua/db/pubhello1c (для читання в режимі онлайн).

Ця книга являє собою художній виклад майстер-класу "Приклад швидкої розробки прикладних програм на платформі 1С:Підприємство 8.2", який проводиться для студентів і випускників в рамках Дня 1С:Кар'єри.

Книга показує найпростіші, основні можливості розробки прикладних рішень у системі "1С:Підприємство 8". Вона буде цікава і корисна тим, хто хоче дізнатися, що ж являє собою процес розробки. Це складно? Чи цікаво цим займатися?
 
Доданий компакт-диск містить навчальну версію платформи 1С:Підприємство 8.2, за допомогою якої можна самостійно відтворити приклад, описаний в книзі. Всі дії докладно описані, так що кожен бажаючий може повторити їх самостійно на своєму комп'ютері.
Продукт адресований в першу чергу тим, хто хотів би самостійно, "вживу" спробувати, наскільки це цікаво і захоплююче – створювати програми за допомогою "1С:Підприємство 8".
 
А якщо після першого знайомства виникне бажання по-справжньому опанувати "1С:Підприємство 8" і прикладні рішення, створені на основі цієї платформи, у користувачів є широкий спектр можливостей – від інтернет-курсів та центрів сертифікованого навчання, які є практично у всіх регіонах нашої країни, до книг провідних розробників і навчальних версій "1С:Підприємство 8".

Вартість книги

Код Наименование Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20% Дилер Постійний партнер Дистриб'ютор
4601546071576 Hello, 1C. Приклад швидкої розробки прикладних програм на платформі "1С:Підприємство 8.2". Майстер-клас (+ диск). Версія 2 (російською мовою) 120,00

Зміст

ВСТУП
ЧИ ВСЕ У НАС Є
ІНФОРМАЦІЙНА БАЗА
ПОЧНЕМО «ПРОГРАМУВАТИ»
ПОЛІПШУЄМО ІНТЕРФЕЙС
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОПЦІЇ
ДЕ І ЯК ВИВЧАТИ 1С:ПІДПРИЄМСТВО
ЯК ПІДТВЕРДИТИ СВОЮ КВАЛІФІКАЦІЮ

Назад до списку