Hello, 1C. Пример быстрой разработки приложений на платформе "1С:Предприятие 8.3". Мастер-класс (+ диск). Версия 3

Hello, 1C. Пример быстрой разработки приложений на платформе "1С:Предприятие 8.3". Мастер-класс (+ диск). Версия 3

Hello, 1C. Пример быстрой разработки приложений на платформе "1С:Предприятие 8.3". Мастер-класс (+ диск). Версия 3

Автор: Рибалка В.В., Мова видання: російська, 223 стор., формат А5 (60х90/16)

Книга поширюється:
• у друкованому вигляді (через партнерів 1С:Франчайзі);
• в електронному вигляді:
      • за ціною близько 60 грн. (залежно від курсу, що застосовується «магазином») у складі прикладної програми "1С:Електронні книги" для читання на різноманітних пристроях:
            • для планшета;
            • для iPad;
            • для Windows 8;
      • без додаткової оплати для діючих користувачів інформаційної системи 1С:ІТС ПРОФ http://its.1c.ua/db/pubhello1c83 (для читання в режимі онлайн).

Ця книга є художнім викладом майстер-класу "Приклад швидкої розробки прикладних програм на платформі "1С:Підприємство 8", який вперше був проведений для студентів і випускників в рамках Дня 1С:Кар'єри. З тих пір у платформі 1С:Підприємство 8 було реалізовано безліч інновацій, і кожне нове видання цього майстер-класу ілюструє її нові можливості. Поточне видання містить версію 8.3 платформи 1С:Підприємство і присвячену їй нову главу "Кросплатформеність".

Книга показує найпростіші, основні можливості розробки прикладних рішень за допомогою системи 1С:Підприємство 8. Вона буде цікава і корисна тим, хто хоче дізнатися, з чого складається процес розробки. Це складно? Чи цікаво цим займатися?

Компакт-диск, що додається до книги, містить учбову версію платформи 1С:Підприємство 8, за допомогою якої можна самостійно відтворити приклад, який описано у книзі. Всі дії докладно описані, так що кожний бажаючий може повторити їх самостійно на своєму комп'ютері.

Книга розрахована в першу чергу на тих, хто хотів би самостійно, «вживу» спробувати, наскільки це цікаво і захоплююче – створювати програми за допомогою "1С:Підприємства 8".

А якщо ви після нашого знайомства захочете по-справжньому опанувати 1С:Підприємство 8 – у вас є для цього багато можливостей: від книг провідних розробників "1С" та інтернет-курсів до центрів сертифікованого навчання, які є практично у всіх регіонах нашої країни.

На CD, що додається:

  • Учбова версія платформи "1С:Підприємство 8.3";
  • Демонстраційна база майстер-класу.

Вартість книги

Код Наименование Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20% Дилер Постійний партнер Дистриб'ютор
4601546109774 Hello, 1C. Приклад швидкої розробки прикладних програм на платформі "1С:Підприємство 8.3". Майстер-клас (+ диск). Версія 3 (російською мовою) 120,00

Зміст

ВСТУП
ЧИ ВСЕ У НАС Є
ІНФОРМАЦІЙНА БАЗА
ПОЧНЕМЛ «ПРОГРАМУВАТИ»
ПОЛІПШУЄМО ІНТЕРФЕЙС
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОПЦІЇ
КРОССПЛАТФОРМЕНІСТЬ
ДЕ І ЯК ВИВЧАТИ 1С:ПІДПРИЄМСТВО
ЯК ПІДТВЕРДИТИ СВОЮ КВАЛІФІКАЦІЮ

Назад до списку