Mobile 1С. Пример быстрой разработки мобильного приложения на платформе "1С:Предприятие 8.3". Мастер-класс. Версия 1 (+ диск)

Mobile 1С. Пример быстрой разработки мобильного приложения на платформе "1С:Предприятие 8.3". Мастер-класс. Версия 1 (+ диск)

Mobile 1С. Пример быстрой разработки мобильного приложения на платформе "1С:Предприятие 8.3". Мастер-класс. Версия 1 (+ диск)

Автор: Рибалка В.В., Мова видання: російська, 329 стор., формат А5 (60х90/16)

Книга поширюється:
• у друкованому вигляді (через партнерів 1С:Франчайзі);
• в електронному вигляді:
      • за ціною близько 60 грн. (залежно від курсу, що застосовується «магазином») у складі прикладної програми "1С:Електронні книги" для читання на різноманітних пристроях:
               • для планшета;
               • для iPad;
               • для Windows 8;
      • без додаткової оплати для діючих користувачів інформаційної системи 1С:ІТС ПРОФ http://its.1c.ua/db/pubmobile1c (для читання в режимі онлайн).

Ця книга є художнім викладом майстер-класу "Приклад швидкої розробки мобільної прикладної програми на платформі "1С:Підприємство 8", який вперше був проведений для студентів і випускників в рамках Дня 1С:Кар'єри.

Книга показує найпростіші, основні можливості розробки прикладних рішень за допомогою системи 1С:Підприємство 8. Вона буде цікава і корисна тим, хто хоче дізнатися, з чого складається процес розробки. Це складно? Чи цікаво цим займатися?

Компакт-диск, що додається до книги, містить учбову версію платформи 1С:Підприємство 8 та мобільну платформу 1С:Підприємство 8, за допомогою якої можна самостійно відтворити приклад, який описано у книзі, та отримати мобільну прикладну програму. Всі дії докладно описані, так що кожний бажаючий може повторити їх самостійно на своєму комп'ютері. Бажаючим продовжити розробку програми, запропоновані три "домашніх завдання" різного рівня складності з рішеннями. Крім цього, до книги включено приклад збірки дистрибутива мобільної прикладної програми для користувача.

Книга розрахована в першу чергу на тих, хто хотів би самостійно, «вживу» спробувати, наскільки це цікаво і захоплююче – створювати програми за допомогою "1С:Підприємства 8". А якщо ви після нашого знайомства захочете по-справжньому опанувати 1С:Підприємство 8 – у вас є для цього багато можливостей: від книг провідних розробників "1С" та інтернет-курсів до центрів сертифікованого навчання, які є практично у всіх регіонах нашої країни.

Вартість книги

Код Наименование Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20% Дилер Постійний партнер Дистриб'ютор
4601546109781 Mobile 1С. Приклад швидкої розробки мобільної прикладної програми на платформі "1С:Підприємство 8.3". Майстер-клас. Версія 1 (+диск) (російською мовою) 120,00

Зміст

ВСТУП
ЧИ ВСЕ У НАС Є
ІНФОРМАЦІЙНА БАЗА
ПОЧНЕМО «ПРОГРАМУВАТИ»
ДООПРАЦЬОВУЄМО ФУНКЦІОНАЛ РОБОЧОГО СТОЛУ
ПОЛІПШУЄМО ІНТЕРФЕЙС
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОПЦІЇ
КРОССПЛАТФОРМЕНІСТЬ
ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ
ПРИКЛАД СКЛАДАННЯ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКИ
ДЕ І ЯК ВИВЧАТИ 1С:ПІДПРИЄМСТВО
ЯК ПІДТВЕРДИТИ СВОЮ КВАЛІФІКАЦІЮ

Назад до списку