Комплект вопросов сертификационного экзамена на знание основных механизмов платформы "1С:Предприятие 8" с примерами решений (февраль 2014)

Комплект вопросов сертификационного экзамена на знание основных механизмов платформы "1С:Предприятие 8" с примерами решений (февраль 2014)

Автори книги - ДП "Єврософтпром". Мова видання: російська, 227 стор., формат А4 (60х90 1/8)

Книга поширюється:
• у друкованому вигляді (через партнерів 1С:Франчайзі);
• в електронному вигляді за ціною близько 120 грн. (залежно від курсу, що застосовується "магазином") у складі прикладної програми "1С:Електронні книги" для читання на різноманітних пристроях:
       • для планшета;
       • для iPad;
       • для Windows 8.

Посібник містить повний комплект питань, що зустрічаються в текстах іспиту "1С:Професіонал" по особливостям і можливостям платформи "1С:Підприємство 8.3".

Складання іспиту "1С:Професіонал" допомагає працівникам підтвердити своє професійне володіння програмами "1С" і високу комп'ютерну кваліфікацію, а роботодавцю вирішити питання: як об'єктивно оцінити знання фахівця в цій галузі.

Сертифікат "1С:Професіонал", що видається фахівцям, які успішно склали тест, є офіційним підтвердженням того, що його власник може ефективно використовувати у своїй роботі весь спектр можливостей програми "1С".


Вартість книги

Код Наименование Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20% Дилер Постійний партнер Дистриб'ютор
4601546110077 Комплект питань сертифікаційного іспиту на знання основних механізмів платформи "1С:Підприємство 8" з прикладами рішень (лютий 2014) (російською мовою) 120,00

Зміст

Як здавати іспит
Рекомендації та побажання
Рекомендована література та навчання
Розділ 1. Тестові завдання для самостійної підготовки до сертифікації
Розділ 2. Приклади екзаменаційних завдань

Назад до списку