Облачные технологии "1С:Предприятие"

Облачные технологии "1С:Предприятие"

Облачные технологии "1С:Предприятие"

Автор: Хрустальова О. Ю.

Книга розповсюджується в електронному вигляді:

• за ціною близько 100 грн. (залежно від курсу, що застосовується "магазином") у складі прикладної програми "1С:Електронні книги" для читання на різноманітних пристроях:
          • для Android;
          • для iOS;
          • для Windows;
• без додаткової оплати для діючих користувачів інформаційної системи 1С:ІТС ПРОФ: http://its.1c.ua/db/pubcloud1c (для читання у режимі онлайн).

Книга призначена для розробникв прикладних рішень, які хочуть познайомитися з технологіями, що забезпечують роботу системи "1С:Підприємство 8" через Інтернет.

Крім цього у книзі розглядається нова технологія, 1cFresh, яка дозволяє організувати роботу з прикладними рішеннями "1С:Підприємства 8" у моделі сервісу. На кількох прикладах показуються різні варіанти використання сервісу: для внутрішніх цілей холдингу або для використання опублікованих прикладних програм зовнішніми клієнтами.

Основна мета книги – познайомити читача з новими хмарковими технологіями системи "1С:Підприємство 8", тому в ній немає докладних інструкцій, виконуючи які, читач може досягти описаного результату. Однак вона містить зауваження і поради зі встановлення та налаштування сервісу, а також з адаптації типових або власних прикладних рішень до роботи у моделі сервісу. У поєднанні з документацією до програм "1С:Підприємство" ці поради допоможуть читачам виконати приклади, які описуються у книзі.

Книга випущена під редакцією Максима Радченко.

Зміст

Глава 1. Хмаркові технології "1С:Підприємства"
Глава 2. Технологія 1cFresh
Глава 3. Установка і налаштування сервису 1cFresh
Глава 4. Приклади використання сервису 1cFresh
Висновок

Назад до списку