Разработка сложных отчетов в "1С:Предприятии 8.2". Система компоновки данных". Издание 2 (+ диск)

Разработка сложных отчетов в "1С:Предприятии 8.2". Система компоновки данных". Издание 2 (+ диск)

Разработка сложных отчетов в "1С:Предприятии 8.2". Система компоновки данных". Издание 2 (+ диск)

Автор Хрустальова Олена Юріївна. Мова видання: російська, 485 стор., формат 60*90 1/16 (А5). Книга випущена під ред. М.Г. Радченко.

Книга поширюється:
• у друкованому вигляді (через партнерів 1С:Франчайзі);
• в електронному вигляді без додаткової оплати для діючих користувачів інформаційної системи 1С: ІТС ПРОФ http://its.1c.ua/db/pubcomplexreports (для читання в режимі онлайн).

Книга адресована розробникам прикладних рішень в системі "1С:Підприємство 8". Вона дозволяє самостійно вивчити можливості системи компоновки даних.

Всі приклади другого видання книги основані на версії 8.2 платформи "1С:Підприємство" і адаптовані для неї. Описано нові можливості системи компоновки даних, що з'явилися в платформі 8.2.

Для розробників-початківців у книзі описується пристрій системи компоновки даних, наводяться прості приклади створення звітів, забезпечені великою кількістю ілюстрацій і коментарів.

Значна частина книги присвячена виконанню практичних прикладів створення і налаштування складних звітів. Ці приклади можна використовувати для того, щоб попрактикуватися у створенні і модифікації звітів, що використовують систему компоновки даних.

Для досвідчених розробників книга містить докладний опис окремих можливостей системи компоновки даних. Цю частину книги можна використовувати в якості довідкового посібника або для більш глибокого вивчення можливостей механізму.

Всі приклади, розглянуті у книзі, містяться на компакт-диску.

Для створення прикладів використана платформа "1С:Підприємство" версії 8.2.15.301.

Вартість книги

Код Наименование Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20% Дилер Постійний партнер Дистриб'ютор
4601546097569 Розробка складних звітів в "1С:Підприємстві 8.2". Система компоновки даних". Видання 2 (+ диск) (російською мовою) 120,00

Зміст

Передмова

  • Кому призначена ця книга
  • Джерела інформації
  • Як читати
  • Структура
  • Що знаходиться на компакт-диску

Глава 1. Пристрій системи компоновки даних
Глава 2. Приклади розробки звітів
Глава 3. Довідник розробника

Назад до списку