Решение специальных прикладных задач в "1С:Предприятии 8.2"

Решение специальных прикладных задач в "1С:Предприятии 8.2"

Решение специальных прикладных задач в "1С:Предприятии 8.2"

Автори книги - Д. І. Гончаров, О. Ю. Хрустальова. Мова видання: російська, 300 стор., формат 60*90 1/16 (А5). Книга випущена під ред. М.Г. Радченко.

Книга поширюється через партнерів 1С:Франчайзі.

Книга "Рішення спеціальних прикладних задач в 1С:Підприємстві 8.2" присвячена поглибленому вивченню питань створення та модифікації прикладних рішень на платформі "1С:Підприємство 8.2". Книга є завершальною в серії "1С:Професійна розробка".

У книзі розповідається про механізми платформи "1С:Підприємство", які дозволяють вирішувати прикладні завдання вузької спрямованості. Це завдання опису і автоматизації бізнес-процесів, а також завдання статистичного аналізу даних і побудови прогнозів на основі наявної вибірки. Крім цього, значна частина книги присвячена використанню інтерфейсних об'єктів, які допомагають уявити аналітичну інформацію в зручному і зрозумілому вигляді. Це різні діаграми, включаючи діаграму Ганта, географічна схема, табличний документ і графічна схема.

Цей посібник розрахований на розробників, що володіють деяким досвідом створення та модифікації прикладних рішень в системі "1С:Підприємство 8.2" і бажають підвищити свій професійний рівень.

Також книга буде цікава IT-фахівцям, які не займаються розробкою, але бажають отримати уявлення про можливості системи, її ідеології, архітектури та реалізації конкретних механізмів.

Розглянуті в книзі інструменти і механізми описані виходячи з можливостей, що надаються версією 8.2.14.540 технологічної платформи "1С:Підприємство 8.2".


Вартість книги

Код Наименование Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20% Дилер Постійний партнер Дистриб'ютор
4601546092694 Рішення спеціальних прикладних задач в "1С:Підприємстві 8.2" (російською мовою) 120,00

Зміст

Вступ
Глава 1. Механізм бізнес-процесів
Глава 2. Використання механізму аналізу даних і прогнозування
Глава 3. Географічні схеми
Глава 4. Діаграми
Глава 5. Діаграми Ганта
Глава 6. Графічні схеми
Глава 7. Табличний документ

Назад до списку