Архитектура и работа с данными "1С:Предприятия 8.2"

Архитектура и работа с данными "1С:Предприятия 8.2"

Архитектура и работа с данными "1С:Предприятия 8.2"

Автори книги - М. Г. Радченко, О. Ю. Хрустальова. Мова видання: російська, 268 стор., формат 60*90 1/16 (А5).

Книга поширюється через партнерів 1С:Франчайзі.

Книга присвячена поглибленому вивченню питань створення та модифікації прикладних рішень на платформі системи "1С:Підприємство 8.2".

До видання включені матеріали, які описують загальні архітектурні рішення, які використовуються у технологічній платформі "1С:Підприємство 8.2". Перераховуються наявні в системі засоби розробки, адміністрування, а також прикладна функціональність, яка може бути використана в прикладних програмах на цій платформі. Детально розглядається система типів та ідеологія роботи з даними. Окремий розділ присвячений клієнт-серверному варіанту роботи. У ній описується структура кластера серверів, засоби управління кластером і принципи виконання програмного коду на сервері і на клієнті.

Посібник розрахований на розробників, що володіють деяким досвідом створення та модифікації прикладних рішень в системі "1С:Підприємство 8.2" і бажають підвищити свій професійний рівень. Також книга буде цікава IT-фахівцям, які не займаються розробкою, але бажають отримати уявлення про можливості системи, її ідеології, архітектури та реалізації конкретних механізмів.

Розглянуті у книзі інструменти і механізми описані виходячи з можливостей, що надаються версією 8.2.14.519 технологічної платформи "1С:Підприємство 8.2".

Вартість книги

Код Наименование Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20% Дилер Постійний партнер Дистриб'ютор
4601546090690 Архітектура і робота з даними "1С:Підприємства 8.2" (російською мовою) 120,00

Зміст

Вступ
Глава 1. Архітектура "1С:Підприємства"
Глава 2. Функціональність "1С:Підприємства"
Глава 3. Використання вбудованої мови
Глава 4. Робота з даними
Глава 5. Клієнт-серверний варіант роботи

Назад до списку