Инструменты для создания тиражируемых приложений "1С:Предприятия 8.2"

Инструменты для создания тиражируемых приложений "1С:Предприятия 8.2"

Инструменты для создания тиражируемых приложений "1С:Предприятия 8.2"

Автори книги - М. Г. Радченко, О. Ю. Хрустальова. Мова видання: російська, 194 стор., формат 60*90 1/16 (А5).

Книга поширюється через партнерів 1С:Франчайзі.

Книга "Інструменти для створення тиражованих прикладних програм "1С:Підприємства 8.2" присвячена поглибленому вивченню питань створення та модифікації прикладних рішень на платформі системи "1С:Підприємство 8.2". Вона є частковою переробкою популярної книги "Професійна розробка в системі 1С:Підприємство 8".

До видання включені матеріали, які описують інструменти "1С:Підприємства 8.2", призначені для створення і підтримки тиражованих прикладних рішень, що мають велику кількість примірників. Для таких додатків важливі можливості ведення колективної розробки, створення готових комплектів поставки і підтримки (оновлення) прикладних рішень, з якими працюють користувачі.

Посібник розрахований на розробників, що володіють деяким досвідом створення та модифікації прикладних рішень в системі "1С:Підприємство 8.2" і бажають підвищити свій професійний рівень.

Також книга буде цікава IT-фахівцям, які не займаються розробкою, але бажають отримати уявлення про можливості системи, її ідеології, архітектури та реалізації конкретних механізмів.

Розглянуті у книзі інструменти і механізми описані виходячи з можливостей, що надаються версією 8.2.14.519 технологічної платформи "1С:Підприємство 8.2".

Вартість книги

Код Наименование Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20% Дилер Постійний партнер Дистриб'ютор
4601546090706 Інструменти для створення тиражованих прикладних програм "1С:Підприємства 8.2" (російською мовою) 120,00

Зміст

Вступ
Глава 1. Поставка прикладних рішень
Глава 2. Методика розробки

Назад до списку