Реализация прикладных задач в системе "1С:Предприятие 8.2" (+ диск)

Реализация прикладных задач в системе "1С:Предприятие 8.2" (+ диск)

Реализация прикладных задач в системе "1С:Предприятие 8.2" (+ диск)

Автори книги - А.П. Габец, Д.В. Козирев, Д.С. Кухлевський, О. Ю. Хрустальова. Мова видання: російська, 714 стор., формат 60*90 1/16 (А5).

Книга поширюється:
• у друкованому вигляді (через партнерів 1С:Франчайзі);
• в електронному вигляді:
      • за ціною близько 200 грн. (залежно від курсу, що застосовується "магазином") у складі прикладної програми "1С:Електронні книги" для читання на різноманітних пристроях:
            • для планшета;
            • для iPad;
            • для Windows 8;
      • без додаткової оплати для діючих користувачів інформаційної системи 1С: ІТС ПРОФ http://its.1c.ua/db/pubapplied (для читання в режимі онлайн).

Ця книга присвячена поглибленому вивченню питань створення та модифікації прикладних рішень на платформі системи "1С:Підприємство 8.2". Вона є частковою переробкою популярної книги «Професійна розробка в системі "1С:Підприємство 8".

У книгу включені лише ті матеріали, які описують основні прикладні механізми платформи, що дозволяють вирішувати завдання оперативного, бухгалтерського обліку та розрахунку заробітної плати. Розглядається структура і реалізація цих механізмів, значна увага приділяється організації зберігання даних.

Інші питання розробки будуть розглянуті в наступних книгах, що випускаються у серії "Професійна розробка".

Всі розглянуті у книзі приклади адаптовані для використання з версією платформи "1С:Підприємство 8.2" в режимі керованої прикладної програми. Крім цього, опис механізмів доповнено новими можливостями, що з'явилися у версіях платформи 8.1 і 8.2.
Книга розрахована на розробників, що володіють деяким досвідом створення та модифікації прикладних рішень у системі "1С:Підприємство 8.2" і бажають підвищити свій професійний рівень.

Також книга буде цікава IT-фахівцям, які не займаються розробкою, але бажають отримати уявлення про можливості системи, її ідеології, архітектури та реалізації конкретних механізмів.

На допомогу розробникам прикладних рішень книга містить компакт-диск з демонстраційними конфігураціями, які використовуються у книзі. Усі конфігурації створені на версії платформи 8.2.12.87.

Вартість книги

Код Наименование Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20% Дилер Постійний партнер Дистриб'ютор
4601546080479 Реалізація прикладних задач у системі "1С:Підприємство 8.2" (+ диск) (російською мовою) 210,00

Зміст

Вступ
Що знаходиться на компакт-диску
Глава 1. Зберігання інформації
Глава 2. Документи і послідовності
Глава 3. Реалізація завдань обліку руху коштів
Глава 4. Реалізація завдань бухгалтерського обліку
Глава 5. Реалізація складних періодичних розрахунків
Додаток. Зберігання даних


Назад до списку