Технологии интеграции 1С:Предприятия 8.2 (+ диск)

Технологии интеграции 1С:Предприятия 8.2 (+ диск)

Технологии интеграции 1С:Предприятия 8.2 (+ диск)

Автори книги – Д. І. Гончаров, О. Ю. Хрустальова. Мова видання: російська, 358 стор., формат 60*90 1/16 (А5).

Книга поширюється через партнерів 1С:Франчайзі.

Книга "Технології інтеграції 1С:Підприємства 8.2" присвячена поглибленому вивченню питань створення та модифікації прикладних рішень на платформі системи "1С:Підприємство 8.2". Вона є частковою переробкою популярної книги "Професійна розробка в системі "1С:Підприємство 8".

У виданні включені матеріали, які описують механізми "1С:Підприємства 8.2", призначені для обміну даними в розподілених системах, а також механізми і технології, що дозволяють інтегрувати прикладні рішення з іншими інформаційними системами, які не використовують "1С:Підприємство".

Посібник є виданням серії "1С:Професійна розробка". Інші питання розробки розглядаються в інших книгах серії.

Всі розглянуті у книзі приклади адаптовані для використання з версією платформи "1С:Підприємство 8.2" в режимі керованої прикладної програми. Крім цього, опис механізмів доповнено новими можливостями, що з'явилися у версіях платформи 8.1 і 8.2.

Видання розраховано на розробників, що володіють деяким досвідом створення та модифікації прикладних рішень у системі "1С:Підприємство 8.2" і бажають підвищити свій професіональний рівень.
Посібник буде цікавим IT-фахівцям, які не займаються розробкою, але бажають отримати уявлення про можливості системи, її ідеології, архітектури та реалізації конкретних механізмів.

На допомогу розробникам прикладних рішень книга містить компакт-диск з демонстраційними конфігураціями, які використовуються у книзі. Усі конфігурації створені на версії платформи 8.2.13.205.

Вартість книги

Код Наименование Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20% Дилер Постійний партнер Дистриб'ютор
4601546087195 Технології інтеграції 1С:Підприємства 8.2 (+ диск) (російською мовою) 120,00

Зміст

Вступ
Що знаходиться на компакт-диску
Глава 1. Інтеграція з іншими інформаційними системами
Глава 2. Обмін даними
Глава 3. Web-розширення

Назад до списку