Разработка управляемого интерфейса (+ диск)

Разработка управляемого интерфейса (+ диск)

Разработка управляемого интерфейса (+ диск)

Автори книги – В.А. Ажеронок, А.В. Островерх, М.Г. Радченко, О. Ю. Хрустальова. Мова видання: російська, 723 стор., формат 60*90 1/16 (А5).

Книга поширюється:
• у друкованому вигляді (через партнерів 1С:Франчайзі);
• в електронному вигляді:
      • за ціною близько 200 грн. (залежно від курсу, що застосовується "магазином") у складі прикладної програми "1С:Електронні книги" для читання на різноманітних пристроях:
           • для планшета;
           • для iPad;
      • без додаткової оплати для діючих користувачів інформаційної системи 1С:ІТС ПРОФ http://its.1c.ua/db/pubmanagedui (для читання в режимі онлайн).

Технологічна платформа 1С:Підприємство 8.2 використовує нову, відмінну від попередніх версій, концепцію побудови користувацького інтерфейсу. Завдяки їй прикладні рішення, створені на основі цієї платформи, можуть працювати не тільки всередині локальних мереж, але навіть через Інтернет, використовуючи низькошвидкісні канали зв'язку.

Концепція користувацького інтерфейсу містить дві важливі особливості. Перша особливість полягає в тому, що платформа формує користувацький інтерфейс на основі статичного, декларативного опису, створюваного розробником. За допомогою вбудованої мови розробник може динамічно, в процесі роботи прикладного рішення, змінювати деякі частини інтерфейсу і створювати власні алгоритми обробки даних, представлених в інтерфейсі. При цьому великого значення набуває друга особливість: розробнику в явному вигляді необхідно програмувати як клієнтську, так і серверну частини своєї прикладної програми.

Для фахівців, що мають досвід розробки в попередніх версіях платформи 1С:Підприємство, обидві ці особливості є новими. Для програмістів, які не знайомі із системою 1С: Підприємство, новими і незвичними можуть бути і інші підходи, покладені в основу розробки прикладних рішень 1С:Підприємства.

З цієї причини ця книга описує не тільки технічні, але і багато концептуальних питань, які необхідні для конструювання і програмування користувальницького інтерфейсу.

Книга складається з чотирьох частин. Кожна з них присвячена певній області розробки.

У першій частині книги розповідається про принципи, на основі яких платформа формує командний інтерфейс і про те, як розробник може впливати на його формування.

У другій частині розглядаються різні можливості статичного створення керованих форм у Конфігураторі – засоби розробки, що входять до складу платформи.

У третій частині розповідається про можливості використання вбудованої мови для вирішення різних інтерфейсних завдань.

У четвертій частині книги розглядаються деякі основні принципи і підходи, необхідні для того, щоб керовані форми працювали швидко і продуктивно.

Крім великої кількості ілюстрацій і практичних прикладів книга містить значну кількість демонстраційних конфігурацій. Вони знаходяться на компакт-диску, що додається до книги. Кожна з конфігурацій – це окремий приклад, розглянутий у книзі. Таким чином, можна самостійно відтворити або доопрацювати будь-який приклад з книги, використовуючи наявні готові рішення.

Усі конфігурації створені на версії платформи 8.2.10.82.

Вартість книги

Код Наименование Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20% Дилер Постійний партнер Дистриб'ютор
4601546069634 Розробка керованого інтерфейсу (+ диск) (російською мовою) 210,00

Зміст

Частина 1. Конструювання командного інтерфейсу
Частина 2. Конструювання форм
Частина 3. Програмування форм
Частина 4. Оптимізація клієнт-серверної взаємодії у формахНазад до списку