Політика конфіденційності для GooglePlay

Політика конфіденційності для GooglePlay

1. Мобільний додаток УНФ для України не збирає і не передає ніякої особистої інформації користувача (персональні дані і дані про фінансові транзакції) без санкції користувача. Додаток здатний працювати без підключення до Інтернет (offline), проте деякі призначені для користувача функції можуть працювати в цьому випадку менш ефективно.

2. Додаток використовує з'єднання з мережею Інтернет:

  • для отримання інформації про наявність оновлень;
  • за вказівкою користувача - для синхронізації з настільною програмою "Управління невеликою фірмою для України".

3. За вказівкою користувача Додаток може отримати доступ до камери мобільного пристрою, щоб користувач міг прикріплювати фотографії до своїх записів товарних позицій або для сканування штрих-кодів.

4. Додаток отримує доступ до файлового сховища мобільного пристрою (USB Storage) для зберігання резервних копій і для можливості прикріплювати до документів і довідників довільні файли (документи, відео, фотографії і т.д.).

5. Додаток отримує доступ до функції дзвінків для підтримки функції мобільної телефонії при синхронізації з настільною програмою "Управління невеликою фірмою для України".

6. При відправці повідомлення в службу підтримки додаток доповнює повідомлення технологічною інформацією (версія ОС, параметри обміну і т.п.), що ніяк не персоналізує користувача і не вказує на його особисті переваги і звички. Ця технічна інформація додається в повідомлення у вигляді звичайного тексту і може бути видалена користувачем перед відправкою повідомлення. Для відправки повідомлень використовується поштовий клієнт, налаштований користувачем на мобільному пристрої.

Політика конфіденційності для GooglePlay

google702844ed0fb13539