Галузеві та спеціалізовані продукти

Галузеві та спеціалізовані продукти

Салон краси

Галузеве рішення "Салон краси" призначено для автоматизації управління та обліку в одиночних і мережевих салонах краси, перукарнях, манікюрних і масажних салонах, студіях засмаги, лазнях, саунах та інших оздоровчих установах.

Функціональні можливості

Сучасне галузеве рішення для автоматизації управління та обліку в незалежних і мережевих салонах краси, перукарнях, манікюрних і масажних салонах, студіях засмаги, лазнях, саунах та інших підприємствах індустрії краси.

Керуйте бізнесом в одній програмі – продажі, закупівлі, склад, фінанси, управлінська зарплата, звітність і CRM, можливості віддаленої роботи за наявності Інтернет, а також контроль роботи салону в режимі онлайн на смартфоні або планшеті.

Монітор керівника

Детальна інформація керівнику про стан салону – структура записів, виручка, продажі, середній чек, кількість нових записів, середня заповнюваність салону, структура візитів за рекламними джерелами, структура візитів по статусах.


МОБІЛЬНА ПРИКЛАДНА ПРОГРАМА

Мобільна прикладна програма (доступно в Google Play, App Store) дозволить скоротити витрати на автоматизацію салону і використовувати в роботі звичний інструмент повсякденного життя – Ваш телефон. Власник салону отримає інформацію про виручку, виконання запланованих результатів, повернення і багатьох інших показників. Адміністратор зможе запланувати візит, встановити графік майстрам. Для майстра доступний журнал його записів і можливість у візиті вказати матеріали.

Основні можливості:

 • Відображає фінансові показники по касам, виручці, продажам, середньому чеку за обраний період
 • Відображає кількість нових клієнтів і середню заповнюваність салону за обраний період
 • Відображає сумарну кількість записів, а також виводить дані за видами візитів
 • Виводить на екран діаграми показників по всім перерахованим вище параметрам з можливістю варіанта відображення за місяць, день, тиждень
 • Відображає на екрані статистичне порівняння з аналогічною датою попереднього періоду
 • Можливість перегляду журналу запису щодо доступних співробітників і приміщень, а також можливість перегляду візитів
 • Можливість одночасної роботи з декількома салонами
 • Можливість створення, редагування і скасування візитів
 • Можливість перегляду списку співробітників і планування їх графіка роботи

Робота з клієнтами

Журнал попереднього запису клієнтів на обслуговування – зручний планувальник записів, статуси візитів клієнтів, фільтри по майстрам. Запис під контролем, немає помилок, перепланування, видно недозавантаження персоналу.


Ведення бази клієнтів – при звільненні майстра вся інформація залишається у вас. Відображення в картці клієнта для адміністратора салону повної інформації про нього – статус клієнта, фотографія, контактна інформація, теги, посвідчення особи, родичі, договори, взаєморозрахунки та багато іншого.


Облік фінансів

Облік і контроль взаєморозрахунків. Каса і банк (облік надходження, переміщення і витрати грошових коштів з різними видами операцій). Особові рахунки клієнтів (депозити) з можливістю ведення декількох видів особових рахунків для одного клієнта. Взаєморозрахунки з підзвітними особами.

Управління персоналом 

Планування графіка роботи співробітників і облік фактично відпрацьованого часу роботи персоналу. Звіти по персоналу (повернення клієнтів, взаєморозрахунки з персоналом, розшифровка нарахувань і утримань та інші звіти).

Управлінський розрахунок зарплати (різні види нарахувань – оклад, фіксована частина, тариф за вихід, відсоток від вартості наданих послуг, відсоток від продажу товарів і багато інших).


Нарахування регламентованої заробітної плати та розрахунок регламентованих законодавством податків і внесків з фонду оплати праці рекомендується виконувати за допомогою програми "Бухгалтерія" або "Зарплата і управління персоналом".

Облік запасів на складі

Оформлення надходження товарів і витратних матеріалів на склад. Облік запасів по партіям (FIFO, за середнім). Оформлення роздрібних продажів товарів клієнтам разом з послугами, списання матеріалів по калькуляціям при наданні послуг в салоні краси. Проведення інвентаризації. Контроль критичних залишків.

Управління лояльністю і маркетинг

Функціональність рішення включає в себе всі необхідні механізми проведення маркетингових заходів і контролю лояльності клієнтів:

 • Розсилки сервісних повідомлень щодо подій – запис на візит, пропозиція записатися на повторний візит, оцінка візиту, постановка задачі відповідальній особі при отриманні негативної оцінки від клієнта
 • Аналіз ефективності рекламних джерел. Автоматичне заповнення рекламних джерел при онлайн-запису. Можливість підключення коллтрекінга для визначення рекламних джерел при вхідному дзвінку
 • Знижки та бонусні програми з умовами нарахування – день народження, тривалість візитів, кількість наданих послуг або придбаних товарів, наявність придбаного пакету послуг, кожна N-покупка, сума покупок, знижка за внесення на особовий рахунок
 • Реферальная однорівнева маркетингова система "приведи друга" з нарахуванням рекомендаційних бонусів на рахунок за задану кількість візитів

Аналітика про роботу салону

Отримання всієї необхідної аналітики по роботі салону для контролю бізнесу та прийняття своєчасних управлінських рішень:

 • Звіти по клієнтах (продажі, аналіз джерел залучення клієнтів, взаєморозрахунки з клієнтами, середній чек та інші звіти)
 • Аналітика фінансових результатів (відомість по грошовим коштах, щоденні звіти, виручка, прибутки і збитки, управлінський баланс і інші звіти)
 • Звіти по складу (залишки товарів на складах, критичні залишки – необхідно забезпечити, товарний звіт – ТОРГ 29 та інші звіти)
 • Аналіз роботи співробітників (аналіз роботи співробітників, розрахунки з персоналом та інші звіти)

Контроль роботи салону через Інтернет.


Широкий перелік обладнання, що підключається

До рішення "Салон краси" можна підключити широкий перелік торгового обладнання: сканери штрих-кодів, зчитувачі магнітних і безконтактних карт, еквайрингові термінали, веб-камери. Реалізована інтеграція з віртуальними АТС і IP-телефонією.

Обмін даними

Спільне використання рішень "Салон краси" і "Готель" дозволить реалізувати єдину розрахункову карту гостя і єдине місце розрахунків з гостями на стійці реєстрації готелю, вартість послуг салону записується "на номер" гостя.

Інтеграція рішення з сервісом онлайн-запису Резервуй дозволяє підключати віджети онлайн-запису на послуги через сайт салону або соціальні мережі.

Автоматизація мереж салонів

Єдина інформаційна база даних для всіх салонів краси з поділом прав доступу до даних по салонах і робота через тонкий клієнт "Підприємства 8.3" або звичайний інтернет-браузер (використовується за наявності у клієнта стабільного підключення до Інтернет).

Умови придбання й сервісні послуги користувачам

Для придбання програми ви можете звернутися до партнерської мережі. 

Для програмних продуктів системи "1С:Підприємство 8" передбачено обслуговування по лінії Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС).

Інтернет-підтримка зареєстрованих користувачів.


Повернення до списку