Галузеві і спеціалізовані продукти

Галузеві і спеціалізовані продукти

CRM ПРОФ для України

CRM-рішення на платформі "1С:Підприємство" випускаються понад 10 років. Більше 50 000 користувачів використовують рішення "1С:CRM" у своїй щоденній роботі, серед них понад 5000 користувачів в Україні.

Весь багаторічний досвід впроваджень на підприємствах різних галузей, масштабів і форм власності дозволив перетворити програмний продукт "1С:CRM" в зручний, функціональний, гнучкий інструмент управління взаємовідносинами з клієнтами.

Рішення "1С:CRM" (Customer Relationship Management - Управління відносинами з клієнтами) дозволяють організувати ефективну роботу відділів продажів, сервісного обслуговування, логістики, маркетингу, аналітичної служби, служби якості та інших підрозділів на всіх етапах взаємодії з клієнтами і всередині компанії.

Програма реалізована повністю на керованих формах. Це дозволяє використовувати її в режимі товстого, тонкого або web клієнта, тобто працювати з системою з будь якої точки світу. Для організації такої схеми роботи можна використовувати, наприклад, сервіс 1С:Лінк.

"1С:CRM ПРОФ для України" редакція 2.0 

"1С:CRM ПРОФ для України" редакція 2.0 - універсальне рішення з можливістю використання як самостійної програми для автоматизації функцій CRM, так і в якості доповнення до функціонала CRM Типових прикладних рішень на платформі "1С:Підприємство 8". Рішення призначене для компаній середнього бізнесу, а також для компаній малого бізнесу з потребою спільної роботи більше 5 користувачів в єдиній інформаційній базі. Рішення дозволяє автоматизувати всі бізнес-процеси компанії відповідно до концепції CRM.

Функціональні можливості

 • Доброзичливий і спрощений інтерфейс для користувачів, що дозволяє налаштовувати робочі місця користувачів згідно їх прав в рішенні, а також загальних налаштувань програми.
 • Управління клієнтською базою, докладна характеристика про кожного клієнта і контактну особу, динаміка зміни стану відносин з клієнтами, можливість швидкого введення і доступу до інформації про клієнта.
 • Управління контактами з клієнтами, облік історії контактів з клієнтами, реєстрація потреби клієнтів, оперативна передача інформації між відділами, планування контактів.
 • Управління робочим часом (тайм-менеджмент) забезпечує планування і контроль дій, координацію роботи в часі, систему нагадувань і видачі завдань. У підсистему входить Календар і Список справ. Різні види відображення дозволяють використовувати Календар і Список справ, як одне з основних робочих місць керівників і менеджерів.
 • Управління бізнес процесами по роботі з клієнтами (ВРМ), створення регламенту роботи з клієнтами і шаблонів типових дій, з продажу, сервісного обслуговування рекламацій. Користувач може в режимі "1С:Підприємство" (без конфігуратора) створювати карти маршрутів бізнес-процесів, редагувати і налаштовувати їх. Таким чином, програміст / адміністратор для цих цілей вже не потрібен.
 • Управління продажами, створення технології продажу різних груп товарів, управління стадіями та етапами продажу, створення стандартних шаблонів дій, механізм підготовки комерційних пропозицій, Механізм оперативного управління та аналіз циклу продажів - "Воронка продажів". Можливість планувати продажі, контакти з клієнтами та виконання "Воронки продажів".
 • Інтеграція з фінансовими й обліковими програмами дозволяє створити єдиний інформаційний простір по роботі з клієнтами.
 • Управління маркетингом - сегментування клієнтів, управління маркетинговими компаніями, оцінка ефективності рекламних і маркетингових кампаній.
 • Багатофакторний аналіз продажів, АВС аналіз продажів, аналіз стану роботи з клієнтами, результатів діяльності співробітників, аналіз клієнтської бази.
 • Анкетування - збір інформації про клієнтів, товари, конкурентів, регіонах. Аналіз анкет;
 • Телемаркетинг - забезпечення масового обдзвону клієнтів за заданим сценарієм розмови, реєстрація контактів і анкет;
 • База знань з продажу, товарів, конкурентів, сервісу, структурування інформації, пошук за ключовими словами, швидкий доступ до інформації.
 • Захист інформації та забезпечення доступу користувачів тільки до інформації по своїм клієнтам. Потужне і гнучке налаштування доступу до даних для користувачів в програмі, коли не просто вказується роль користувача, але дається можливість доступу користувачеві до якихось окремих можливостей програми.
 • Полегшення виконання рутинних операцій, інтеграція з електронною поштою, підготовка звітів, групова обробка клієнтів, фільтри.
 • В «1С: CRM ПРОФ для України» реалізовані інструменти ідентифікації організацій і фізичних осіб в Україні, підключений список українських банків.
 • Можливість отримання оповіщень через: нагадування в рішенні, e-mail, SMS, індивідуальне налаштування сповіщень для планованих/прострочених подій в Календарі, нових/прострочених завданнях (доручення, інші бізнес-процеси), створення індивідуальних нагадувань (скарги, події та інше). Зручне налаштування оповіщень користувачем індивідуально.
 • Розділ інтерфейсу "Методики", що містить рекомендації щодо вирішення різних завдань в програмі.

Можливості інтеграції

"1С:CRM для України" інтегрується (шляхом об'єднання) з типовими конфігураціями "1С:Управління торгівлею для України", "1С:Управління виробничим підприємством для України". При використанні "1С:CRM ПРОФ для України", як самостійної, що стоїть окремо, конфігурації програма включає блок обміну даними з обліковими системами: "1С:Бухгалтерія 8 для України" і "1С:Бухгалтерія 7.7 для України".

Для безшовних інтеграцій доступні наступні об'єднані конфігурації

 • 1С:УТ для Украины + 1С:CRM ПРОФ  ред. 1.4  для Украины
 • 1С:УТП для Украины + 1С:CRM ПРОФ ред. 1.4  для Украины
 • 1С:УПП для Украины + 1С:CRM ПРОФ ред .1.4  для Украины

Умови придбання і супроводу

Для придбання програми ви можете звернутися до 1С:Франчайзі. Поточні ціни вказані в прайс-листі.

"1С:CRM для України" є в наступних варіантах поставки. Всі продукти поставляються з програмним захистом:

 • 4820179071184 1С:Предприятие 8. CRM ПРОФ для Украины
Розширення використання поставки програмних продуктів здійснюється придбанням клієнтських ліцензій на конфігурацію:
 • 4820179071191 1С:Предприятие 8. CRM ПРОФ для Украины. Клиентская лицензия на 1 рабочее место
 • 4820179071207 1С:Предприятие 8. CRM ПРОФ для Украины. Клиентская лицензия на 5 рабочих мест
 • 4820179071214 1С:Предприятие 8. CRM ПРОФ для Украины. Клиентская лицензия на 10 рабочих мест
 • 4820179072150 1С:Предприятие 8. CRM ПРОФ для Украины. Клиентская лицензия на 20 рабочих мест
 • 4820179072167 1С:Предприятие 8. CRM ПРОФ для Украины. Клиентская лицензия на 50 рабочих мест
та відповідної кількості додаткових ліцензій на платформу "1С: Підприємство 8".

Для програмних продуктів системи "1С:Підприємство 8" передбачено обслуговування по лінії Інформаційно-технологічного супроводу 1С:ІТС Україна.

Інтернет-підтримка зареєстрованих користувачів

Інформаційний лист Про випуск "1С:Підприємство 8. CRM ПРОФ для України" і "1С: Підприємство 8. CRM КОРП для України", редакції 2.0 від 22.01.2015


Повернення до списку